Oliver (Stephen Amell) představí Barrymu (Grant Gustin) svůj malý bojový klub, jehož členy jsou například Roy Harper, Laurel Lance, Malcolm Merlyn a Ra's Al Ghul (Matt Nable). (LUKICKK)

Kothy

Parádní nápad stanice CW postavit proti sobě v ringu hlavní postavy seriálů Arrow a Flash. Pěkně se tam porvou. :) "Takže tu máte výtah." :D ()

Lachtaan

Tenhle krátkometrážní kousek vznikl ještě v době, kdy se slovo crossover klubalo ze skořápky, tudíž jsme všichni jásali do vzduchu, že se naši oblíbení CW hrdinové, byť na pár minutek, konečně sejdou. ()

Mouchal

Krásná myšlenka, jak navnadit na finální epizody, a navíc i skvěle zpracovaná s povedenou hudbou. Co víc si přát, než Fight Club našich oblíbených (i nenáviděných) postav z našich oblíbených seriálů. Chudák Atom opět utřel nos... Jen škoda, že se nedostavila i gorila Grood. 80% ()

Psycho.R

Upoutávka na Arrowa a Flashe zabalená do pěkného kabátku. Něco tomu, ale chybělo. Asi Supergirl, která je v pokračování roztomilá. ()

Bube1

Parádní záležitost, která jen potvrzuje, že propojování světů Arrowa a Flashe má smysl. Když jsem na Superhero Fight Club narazil poprvé, tlačítko ''repeat'' jelo na plný pecky! :D ()

TaNya_

Dost dobrej nápad, vzhledem už i k oblíbeným crossoverům. Známí hrdinové dvou seriálů a hlavně akce, kvůli který se na ně díváme - na prostě bomba! I když bych nečekala tak snadnou porážku Ra'se ;). ()