Po bankovní loupeži utrpěl vůdce gangu lupičů ztrátu paměti a skončil v psychiatrické léčebně pro zločince. Když se mu po mnoha letech podaří utéct, vydává se po stopě milionů dolarů, které po loupeži ukryl. V patách mu ale je neúnavný detektiv. (Filmbox)

JohnSmith

Tentokrát bych asi neviděl problém v Millerovi, ale v dementním scénáři. Krom toho, že je předvídatelný, tak je celý hodně slabý a závěr pak vyloženě dementní. Akce nebyla zas tak hrozná a Sly se před kamerou moc neohřál. Za to příšerný Modine je tam skoro furt. Ten člověk je nesympatický a k tomu neumí hrát. ()

fabecc1222

Do vod akčních Céček nám spadla další velká hvězda akčního filmu, a i Sly se rozhodl za jeden rok zarobit na celý rok dopředu, a už pak nemusel nic dělat. Film vypadá jak z laciného amatérského videa. Akce je naprosto šíleně nasnímáná, a nepřehledná, a vrcholem jsou dialogy, psané jak dítětem po lobotomii ("Nalákal jsi mě sem - Tomu se říká trík"; "Musíme ho nechat s jeho vzpomínkami o samotě, jinak mu ty obrazy narušíme"). Sly jede těžkou údržbu, jediné, co jde pochválit, že je jeho stopáž sestříhána tak, že to působí, že je tam docela často, ale třeba celou poslední třetinu stráví v autě, a režie si vystačí s tím, že občas hodí záběr na to, jak řídí... Nebýt jeho, tak si na tohle nikdo nikdy nevzpomene, ale vlastně je lepší na to nevzpomínat i tak. ()

Rominator

Detektiv Sykes (Sylvester Stallone) se snaží přijít na to, kde skončily miliony z vyloupené banky. Aktér loupeže Macdonald (Matthew Modine) by mu na to mohl pomoci odpovědět, ale končí po divoké přestřelce v nemocnici se ztrátou paměti... Sly ve filmu hraje bohužel vedlejší postavu. Divák si ho ani pořádně neužije, protože jeho scény (necelá půlhodina) jsou rozstříhány po celé stopáži tak, aby to vypadalo, že hraje mnohem důležitější roli. Příběh nepřináší něco originálního a pouze recykluje. ()

M.i.k.e

potřeboval jsem se přesvědčit,jestli je tohle opravdu ještě horší než extrémně strašný Escape plan 2 a musím konstatovat že není.Samozřejmě ani tohle neni žádný zázrak a upřímně nechápu co vede Slye k tomu aby se objevoval v podobných filmech,ale tady se aspoň neparazituje a neprzní se povedený první film.Jinak je Backtrace zábavný asi jako libovolný díl Ulice,popřípadě cokoliv kde se poslední dobou objevil Kohák...20% ()

bourec

Moje dvě hvězdy jsou asi až moc.Miller sice je hodně na rozhraní béčka až céčka,ale jak Elitní zabiják,tak i Vice byly poměrně slušný kousky s přitažlivym obsazením.tady sice figuruje můj oblíbenec Sly,ale vlastně se tady jen míhá a vyskytuje.Děj filmu blbej jak necky,stokrát omšelý,což by ani nevadilo,ale nemá to nic ,co by film ozvláštnilo,a diváka zaujalo.je to sice škoda,ale holt ne vše se povede.30%. ()

• Natáčení filmu probíhalo od 29. ledna do 10. února 2018 ve městě Savannah (Georgia, USA). (GASTON73)