Můj drahý soused

• Južná Kórea Nae duie teriuseu (viac)

Tajný agent, který se po nevydařené operaci stáhnul do ústraní, se snaží vyřešit tajemnou smrt souseda. (Netflix)

Pethushka

Upřímně, kdybych předem znala rozložení žánrů (So Ji-sub si fakt podstatnou část seriálu hraje s dětmi a je dokonalej!!!), rozhodně bych zhlédnutí takhle neoddalovala. První dvě třetiny byly naprosto pětihvězdičkové. Bylo mi sice jasný, že nástup akce na úkor komedie je nevyhnutelný, ale stejně jsem si nejvíc užila tu civilní část. Ať už šlo o scény sousedského gangu, které byly pro tenhle žánr tak osvěžující, nebo o hlavního hrdiny jako "babysittera", nemohla jsem se odtrhnout. Ti, co si pod Teriusem představovali drsňáka, co se většinu času pere nebo střílí, budou nakonec taky potěšeni, i když možná ne v takové míře, jak čekali. Jo a, hlavní hrdinka je fantastická, žádná ubrečená padavka. Hodně, hodně odlehčený špionážní seriál, který nemá s realitou společného téměř nic, zato ale pobaví. 4,5* ()

Andrea1717

Waw, som očarená, vynadívala som sa do sýtosti na dokonalého Ji sub soa, bol nádherný. Škoda len, že celý seriál prebehol bez jediného bozku, alebo nejakej emotívnej scény, ak nepočítam tú eskymácku pusu :-) Ale aj tak som si to užila. Príbeh to má dobrý, tajomný agent s tajomnou minulosťou, zvraty v deji, humorné aj napínavé. Proste ho milujem, nech už hrá čokoľvek je úžasný. ()

MartinMato

Perfektný seriál, ktorý nakoniec "predpovedal" čo sa stane celosvetovo v roku 2019. V laboratóriu vypustený vírus, vakcíny, zapredané média šíriace strach... ()

• Hlavní ženská role, tedy role seriálové Ae-rin Go, byla jeho tvůrci nabídnuta nejprve jihokorejské herečce Yoo-young Lee a později také herečce In-na Yoo. Obě ale roli z blíže nespecifikovaných důvodů odmítly. (Conspi)