Cobra Kai

• USA Cobra Kai
Akčný / Komédia / Dráma / Rodinný / Športový
USA, (2018–2024), 34 h 9 min (Minutáž: 22–49 min)

Ralph Macchio, William Zabka, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Peyton List, Vanessa Rubio, Jacob Bertrand, Gianni DeCenzo (viac)

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. (Netflix)

Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (6)

Žádné slitování (2019) (S02E10)

Luxusní zakončení 2 série! Takhle má vypadat finále! Celá akční sekvence ve škole..... ÚŽASNÁ! Už jsem si ji pouštěl víc jak 10x a rozhodně nekončím. Závěrečné emoce na jedničku. Natěšenost na 3 sérii obrovská! Už aby byl leden! P.S. Wliliam Zabka je frajer. :) ()

Série 3 (2021) (S03)

I na potřetí úžasná podívaná, která mě baví víc a víc. Jsem rád, že Netflix při koupi seriálu se nezbavil celého tvůrčího týmu, to by byla hloupost...... Jelikož to tvůrčí srdíčko, jako v případě předešlých sérií jde pořád cítit a jde vidět, že si dávají na všem záležet. Skvělá technická stránka - kamera vynikající, především v 10 epizodě naprostá paráda. Odkazy na původní filmy funguje velice dobře a jde vidět, že se tvůrci snaží aby jste nepotřebovali vidět všechny 3 filmy, já viděl jenom jedničku. Pokud se vám líbili předešlé série, u třetí rozhodně nebudete zklamaní. UŽ ABY BYLA 4 SÉRIE! 10/10 ()

19. prosince (2021) (S03E10)

Nevěřil jsem, že se tvůrcům podaří překonat finále 2 série......... A ono se to povedlo! Dechberoucí zakončení 3 řady, úžásná hudba, skvělé souboje, vynikající kamera ( hlavně ta část na jeden záběr, PECKA ), a poslední scéna při které mi tekly slzy radosti....... WOW. A jestli je pravda co říkal Ralph Macchio, že mají v plánu 6 sérií a možná i více..... SEM S TÍM!!!!! Čekání na další řadu bude utrpení, ale pořád jsou tady první 3 série, které si mile rád zopakuju. JEN TAK DÁL! : ) ()

Série 4 (2021) (S04)

Letos jsme se dočkali rovnou dvou sérií. Na začátku roku jsme dostali třetí a na úplný konec roku jsme dostali čtvrtou. Pro mě jako fanouška se jedná o splněný sen. A když do toho započítám i fakt, že dokázali za jeden rok natočit 4 a 5 sérii, tak se jako fanoušek nemůžu mít líp. Ale teď k 4 sérii. Ta potvrzuje jak úžasná tahle show je. Hlavní tvůrčí tým dokazuje, že jejich láska k sérii Karate Kid jde opravdu hodně znát na celém seriálu. Skvěle pracují s postavami a s nostalgií. Johnny a Daniel mají mezi sebou bezchybnou chemii a jejich společné scény tuto 4 sérii povyšuje na vyšší úroveň. Zabka a Macchio předvádějí perfektní výkony. Návrat Terryho Silvera, záporáka z třetího dílu Karate Kid se povedl na jedničku a herec Thomas Ian Griffith odvádí parádní práci. U mladých herců kraluje Tanner Buchanan ( Robby ), který mě na konci dostal. Ostatní jako je Xolo, Jacob, Mary, Peyton jsou skvělý. Závěrečný turnaj je zpracován dokonale. Žádné jiné finále z tohoto seriálu mě tolik nenaplňovalo. Každé finále jednotlivé série je úžasné ( 3 série má TOP závěr), ale 4 řada to posunula zase o kousek výš, až tomu nemůžu uvěřit. Turnaj je plný emocí, napětí, osudovosti, plný úžasných momentů. Při dvou momentů jsem měl slzy radosti, jak to bylo úžasné. Hudba je zase neskutečná a nebýt jí je tahle show o dost slabší. Ta hudba z toho dělá epickou show. Přitom je to pouhé karate, chápete karate! Wow. Na konci dostaneme nečekaný zvrat, který mi vyrazil dech. Budování na 5 sérii se povedlo na jedničku a já se už se nemůžu dočkat, co zase tahle show předvede. To co tahle show se mnou dělá je nepopsatelný pocit, zbožňuju to! Je dost pravděpodobné, že se 5 série dočkáme dřív, když už je dotočená. Doufám, že už v polovině roku. Jsem plný superlativ a nedokážu tady hledat chyby, je to skvělý. Cobra Kai patří mezi ty nejlepší seriály současnosti. Pro mě je to můj nejoblíbenější seriál co teď běží. Miluju to! 10/10 ()

Vzestup (2021) (S04E10)

Obdivuji s jakou láskou tvůrci přistupují k tomuto seriálu. Jde opravdu vidět, že jsou fanoušci série Karate Kid. Finále opět parádní a hlavně pěkně osudové a napínavé. Dvakrát jsem měl slzy radosti z toho, jak úžasný tento seriál je. Husina mě, až do konce nepustila a neskutečně jsem si tohle finále užil. Turnaj byl zpracován excelentně. Závěrečný zvrat se scenáristům povedl, tohle jsem nečekal. Miluju s jakou péčí tvůrci pracují s postavami a jde to znát. Budování na 5 sérii nemá chybu. Jsem nadšený co scenáristé dělají a jak přistupují k celému seriálu. Takhle se to má dělat. P.S. 5 série je již dotočená a já doufám a očekávám, že se jí dočkáme již v polovině příštího roku. Jen tak dál :-) ()

Série 5 (2022) (S05)

Nejslabší série doposud. I tak se, ale jedná pro mě jako fanouška seriálu o super záležitost, a už se nemůžu dočkat 6 série. Více zde: recenze. 8,5/10 ()

Nový Karate Kid přivítá staré známé

Nový Karate Kid přivítá staré známé

25.11.2023

Legendy z plátna jen tak nemizí, zvlášť když je nostalgie v kurzu. Přibližně za rok a pár dnů, tedy 13. prosince 2024, by měla do kin dorazit nová reimaginace klasiky Karate Kid od studia Sony… (viac)

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021