Cobra Kai

• USA Cobra Kai
Akčný / Komédia / Dráma / Rodinný / Športový
USA, (2018–2024), 34 h 9 min (Minutáž: 22–49 min)

Ralph Macchio, William Zabka, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Peyton List, Vanessa Rubio, Jacob Bertrand, Gianni DeCenzo (viac)

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. (Netflix)

Recenzie používateľa Clark_Kent k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2018) (S01)

Tak popravdě, málokdo ví, že právě ta skutečná #power totiž vyvěrá zevnitř a skrze svaly "pouze prochází. ☯️ Tenhle pocit, jsem opět zažíval, když jsem sledoval tento energicky a emočně nabitý seriál. Báječná a plně svižná oddechovka se spoustou motivace a poučení o karate, které je i mou velkou součástí. ()

Série 2 (2019) (S02)

Zdá se, že tady zafungoval jakýsi nový rozměr seriálů. Rivalita, emoce a spousta čiré motivace, Druhá řada, nastavuje vysokou laťku. P.S.- Nemůžu si odpustit i ten krásný a plně pravdivý proslov od John Kreese/ Martin Kove. Kdy pronesl, že společnost strašně zeslábla a dnešní děti / haranti jsou příšerně rozmazlený. Dostávají ceny jen za účast. Zadky se totiž nemaj líbat, ale zadky se maj nakopávat. ()

Série 3 (2021) (S03)

Tak se přiznám, že jsem po druhé sérii Cobře moc nefandil. Ovšem třetí řada mě spravila chuť i skutečnou motivaci. Díky karate a především díky výtečně temnému M.Kove alias John Kreese. Cobra Kai neumřela, naopak zesiluje. ()

Série 4 (2021) (S04)

Když se řekne karate, vždycky je to moje srdeční záležitost. Těšil jsem se ohromně, dostal jsem opět pestrý příběh. Největší překvapení 4. řady stále vyvíjející a nekompromisní Tory Nichols /Peyton List/ pod křídly pevné Cobra Kai. Návrat Terryho Silvera tomu dal až kurevsky energickej náboj. Rozhodně nejlepší, představení na Netflixu. Čekám pátou řadu. ()

Nový Karate Kid přivítá staré známé

Nový Karate Kid přivítá staré známé

25.11.2023

Legendy z plátna jen tak nemizí, zvlášť když je nostalgie v kurzu. Přibližně za rok a pár dnů, tedy 13. prosince 2024, by měla do kin dorazit nová reimaginace klasiky Karate Kid od studia Sony… (viac)

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021