Miguel a Sam se těší, jak půjdou na maturiťák, jenže pak se nečekaně objeví další pár. Terry přiláká Johnnyho na dobře známé místo. (Netflix)

castor

Znovu jen prostý průměr. Telenovela pro (trochu odrostlejší) kluky pokračuje, vrací se Raymond, starší člen Cobra Kai, zdá se ale, že jeho otravná postava bude mít v ději ještě nějaký význam. Právě Cobra Kai se snaží dostat soupeřům pod kůži a vyvést je před turnajem z rovnováhy – třeba na maturitním plese. Chování některých postav je už pár epizod otravné, samozřejmě mluvím o mladých kusech. Nad dějovými liniemi už divák trochu kroutí hlavou. Terry Silver se samozřejmě začal, ač z úvodu vystupoval jako rozumný starší pán a tvrdil cosi o poučení se ze starých chyb, chovat tak, jak jsme ho znali. ()

Dusty56

Znova jen průměr. Díl mě vůbec nedokázal vtáhnout do děje, je to moc rozkouskovaný. I ten maturiťák není až tak extra, protože začínám mít averzi vůči Sam a i Miguelovi. Ani už nechápu Kresse, co to tam vyvádí. Nejdřív No mercy a pak tohle. A Daniel LaRusso je podle mě špatně hraná postava a ten spratek Anthony té jeho linii taky nepomáhá. Jediní, co v díle nezklamali jsou Tory a Robby. ()

jirikzaboj

Johnny vs. Terry hodně cool. Překvapila změna chování určitých postav a u některých začíná být od začátku série dost repetetivní a otravná. Navázáni série bylo super, prostředek dost průměrný, ale zatím se to ještě kvality drží vysoko. Čtveřice Miguel, Robbie, Sam a Tori by měli jít do polygamního vztahu a nenatahovat zbytečně tak moc toxic rádoby teen drama linku. LaRusso a jeho trable se synem mě docela baví a těším se, co nám postava Antonyho ještě přinese. Zbývající dvě epizody budou doufám velký nášup. ()