Daniel vyzve Anthonyho, aby začal chodit do Mijagi-Do. Zjistí ale, že svého syna nezná tak dobře, jak si myslel. Miguel se dozví pravdu o Johnnym a Carmen. (Netflix)

castor

Zatímco v minulé řadě Daniel krapet bojoval s dcerou, teď to vypadá, že mladšímu potomkovi je nejenže nějaký Mijagi ukradený, ale zároveň má potíže uhlídat své postavení ve škole. V téhle sérii je navíc patrný neduh řady jiných seriálů, tj. ačkoliv máme množství vedlejších postav, přidáváme další, které (až na výjimky) ději nijak zvlášť neprospívají. Ať už jde o Kennyho nebo právě Anthonyho. Pořád jde o fajn odlehčenou zábavu, ale už v minulé sérii jsme se dostávali do situací, kdy už to jednoduše nestačí. ()

Dusty56

Znova trochu slabší díl než na co jsem byl zvyklý z předchozích sérii. Největší slabina této série jsou ty noví malí dečka. Ten afroameričan a Anthony LaRusso. Doufám, že v dalších dílech jich bude co nejméně, protože koukat na jednoho, co furt žaluje Robbymu a pak zákeřně udeří a ani na druhého, který se chová, jak rozmazlený fracek, se mi fakt nechce. Byť musím uznat, že v jednom pravdu měl. Daniel o Mijagim opravdu mluví hodně a je to už otravný. Jinak pozitiva dílu? Zaprvé to, co se děje v Cobra Kai a zadruhé znova Johny Lawrence. Ten jeho trénink bych zařadil k zatím nejlepším okamžikům série. ()

• Tato epizoda je věnována vzpomínce na Alberta Omsteada (1982–2021). (Rominator)