Johnny s Danielem se dohodnou, že uspořádají rozhodující souboj senseiů. Jejich škola i křehké spojenectví se tím ale octnou v ohrožení. (Netflix)

castor

„Johnny Lawrence hraje druhé housle Dannymu LaRussovi?“ Setkání čtyř velkých senseiů. A víceméně další ze spouštěčů, kdy je jasné, že Johnny svou dosavadní „roli“ nehodlá akceptovat. Navíc nedává, že jeho dávný sok vede Miguela. Souboj senseiů na tři vítězné body má mnohé rozseknout. Johnnyho příprava je samozřejmě cool, v mnohém odkazuje ke starým béčkovým porevolučním VHS flákům. Závěr pochopitelně potěší. Nicméně celý seriál byl postavený mimo jiné na tom, jak staré křivdy promlouvají do současnosti, každopádně tihle dva si už dávno dokázali „vyrobit“ nové (umělejší) sváry. ()

jirikzaboj

Johnny Lawrence má naprosto geniální synopse v tomto díle a u Burning Heart jsem se zvedl a začal křičet radostí, jak cool to bylo. Polovina série a je to mírně pomalejší, než předchozí série a vůbec mi to nevadí. 4. sezóna se soustředí spíše na dospělé charaktery a dává tak prostor, abychom je mohli lépe poznat. Silver překvapil a charisma z něj opravdu srší. LaRusso je v této sezóně mírně sobecký a doufám, že se mu ještě vyjasní. Tenhle seriál je prostě Johnnyho a nikdo mu to nesebere. ()