Johnny s Danielem začnou spolupracovat, jenže každý má jiný styl a rychle to začne skřípat. Kreese chce přesvědčit bývalého parťáka, aby s ním začal učit v Cobra Kai. (Netflix)

Sany33

Príbeh: "Miagi do" a "Jastrabí pazúr" sa spojili proti spoločnému nepriateľovi, ktorým je Cobra Kai. Spoločné súžitie ako aj lekcie od dvoch senseiov sú viac na škodu ako na prospech.  Creese ale nenecháva nič na náhodu a tiež hľadá silného spojenca. Prevedenie: Otváracia časť novej série, ktorá nám dáva poznať, kam sa asi tak budeme v deji poberať. Zatiaľ to vyzerá na silne nostalgický úvod. 75% ()

castor

LaRussova rodina se vzpamatovává z toho, že jejich dům posloužil coby bitevní pole, každopádně Johnny a Daniel začali spolupracovat. Jen mají krapet protichůdné přístupy. Cílem je nicméně příprava na turnaj, který rozhodne o všem. Zatímco podle Daniela je důležité mít emoce pod kontrolou, podle Johnnyho je drsnější útočit první („Trénujeme karate, ne jógu.“). Hlásíme nicméně další velký návrat, Thomas Ian Griffith, tedy Terry Silver, padouch z Karate Kid 3. Každopádně je patrné, že čtvrtá řada musí přijít s něčím novým. Protože mírně dětinské neshody mezi ústřední dvojicí a návraty za motivy série Karate Kid už potřebují i něco navíc. Tak uvidíme. ()

Dusty56

Díl, který nás spíš tak trochu pomalu dostává zpátky do děje. Nic zásadního se tam nestane, možná až ten konec nám dává naději, že by další díly mohli být stejně dobrý jako v předchozích sériích. ()

• V poslednej scéne skopne Terry fľašu vína z bedne s nápisom "Kamen Estate Wines". Robert Mark Kamen bol scenáristom pôvodnej trilógie Karate Kid. (RigorMortis)