Robinsonovi se setkají s další rodinou. Judy se dozví, co se stalo na palubě Resolute, a Will spěchá ochránit svého přítele. (Netflix)

tron

Do deja sa dostávajú nové preživšie postavy. Hoci je Parker Posey dobá magorka, scény s ňou ma nudia a mierne iritujú. Zápletka sa posúva vpred po tom, čo zvyšné dve deti odhalia robotovu minulosť na vesmírnej stanici. Je to dojemné aj humorné, ale riešenie manželských problémov am zrovna dva razy neoslovilo. Bod k dobru za sliepku. ()

Anderton

Pre mňa zatiaľ najslabšia epizóda prvej sezóny. Možno preto, že tempo trošku upadlo, možno preto, že atmosféra skôr pripomínala Avatar, ale jeho teen light verziu. Opäť sa riešia nejaké tie technické problémy a opäť sa, na "veľké počudovanie", vyriešia. ()

Necrotongue

No jo, no, ani tentokrát jsem neměl žádný důvod ke štěstí. Obě výpravy slibovaly možnost zajímavé akce a napětí, místo toho jsem sledoval květenu reagující na zvuk a rozpitvávání manželské krize nad lahví. Ani hra na city v jeskyni mě dvakrát neoslovila, takže mě zaujalo jen provalení Willova tajemství a infiltrace C.- H. Tagawy do děje. ()

Martrix

Vizuálně působivý díl dává trošku zapomenout, že se i v něm sem tam, objeví nějaká blbost. Ale pořád převládá to dobré, takže jsem v hodnocení smířlivější. Kdo očekával nějakou hustou survive robinzonádu, tak má smolíka, protože v této epizodě se to hemží dalšími přeživšími a spíš než boj s cizím prostředím, řeší malí Robíci robota. ()

• V 33 minúte má Peny (Mina Sundwall) v rukách za chrbtom obálku. Keď sa otočí, má ruky prázdne. V ďalšom zábere už opäť obálku drží. (Kuzlo)