Robinsonovi se cestou do vesmírné kolonie kvůli nepředvídatelným okolnostem dostanou na neznámou planetu, kde musí přečkat těžkou noc. (Netflix)

Anderton

Prvá epizóda tohto rodinného seriálu ma veľmi milo prekvapila. Je napínavá od začiatku do konca, triky sú slušné a rodinka nie je až tak otravná, ako som očakával. No a pochopiteľne nešlo neporovnávať s filmom, čiže aj vďaka tomuto prirovnaniu pilot LIS to dosiahol na vysoké hodnotenie. Či mu budem venovať čas aj naďalej, ešte neviem odhadnúť, predpokladám, že nie každá epizóda bude tak dramatická a časom si užijeme aj vatu. ()

tron

"Nebezpečenstvo, Will Robinson." Ohoho, toto vyzerá na začiatok veľkého seriálového priateľstva. Neznámi herci, ale o to sympatickejšie postavy, k tomu dialógy, ktoré majú hlavu aj pätu, pôsobivý vizuál, celkom vydarené flashbacky (riešiace pomerne vážne veci - rozvod, falšovanie dôležitých dokumentov...). Plno dojemných, silných i vtipných momentov. A k tomu namakaný robot. ()

Marze

Zrestartovaný seriál, který je zasazen do roku 2046, zachovává jména ústředních postav i výchozí motiv "rodinné kolonizace" vesmíru. Jako obvykle mise rodiny Robinsonových neprobíhá dle plánu a skončí nouzovým přistáním na neznámé planetě, od Země vzdálené biliony světelných let. Musejí se vyrovnávat nejen s nástrahami nehostinného světa, útoky mimozemských entit nebo zapeklitými technickými závadami, ale také s osobními traumaty a vzájemnými vztahy. Ve výpravných kulisách dobrodružné sci-fi se tentokrát odvíjí seriózně pojaté rodinné drama. ()

v.indruchova

Vidí někdo spoustu nelogických chyb? Nebo pokud mi něco uchází, tak stejně se mi celá rodinka se svou RIP lodí zdá jako banda břídilů. Srazí loď nějaké vesmírné objekty a ten lodní počítač nic, neupozorní, neví. A jak jsou vycvičení na takové situace o kterých tvrdili že to trénovali?! Neznám žádný seriál ři film co vnikl dříve. /Děcko řekne, že je problém tátovi a táta odpoví "bude to v pohodě". WTF. Rodinka samozřejmě musí mít jednu dceru afroameričanku, když celá rodina má naprosto jiný genetický materiál. Ach jo, nechcete náhodou, aby babička třeba byla japonka, a stejda hispánec? ()

JenomDominik

No, pro mě hodně rozporuplný seriál. Vizuálně je to hezké, stopáž vzhledem k tomu, co se stihlo odehrát bych viděl spíše na 40 minut, než hodinu. A nelogičnost a ignorování některých detailů mi hodně kazí dojem. Jak už někdo psal, v mrazu, kde voda zamrzá extrémně nereálnou rychlostí, k tomu všemu ještě od prostředku směrem ke hladině... a od pusy pára, nic. Po dopadu sněží, ale při jestě větší zimě jim začne večer pršet? Dobře :D kromě toho se ale nejedná úplně o špatný seriál (alespoň podle pilotu) jen tu jsou věci, které se holt musíte snažit přehlížet. ()