Howard North (Ben O'Toole) pracuje se svým kámošem Rangim (Epine Bob Savea) jako řidič fekálního vozu. Rangi si do mobilu nainstaluje novou hru, která hráči umožňuje skrz displej vidět a chytat duchy. Ani jeden z nich v tu chvíli netuší, že duchové na obrazovce jsou reálnější, než se zdá, že se oba zapletou do záležitostí dalece přesahující jejich představivost, a že Howard si s sebou nese genetické dědictví dávného rodu nekromancerů, kteří svoje životy zasvěcují právě boji s duchy, přízraky a démony. (C0r0ner)

Filmmaniak

Námět o lovcích démonů, operujících už i přes internetovou síť, aby šli s dobou a mohli útočit na lidi přes jejich mobily, ještě sám o sobě nezní úplně špatně. To by ale nesměl dostat podobu přeplácaného béčkového slepence (byť se zjevně slušným rozpočtem a relativně kvalitními triky), který je inspirovaný kde čím od Krotitelů duchů po Pokemon Go a odehrává se ve světě bez pravidel, v němž se tudíž může stát prakticky cokoli, ale málokdy to přitom stačí k tomu, aby to bylo skutečně zábavné, vtipné, nebo napínavé. Postavy jsou otravné, herci průměrní a dialogy toporné. Sem tam nějaký hezký režijní nápad sice potěší, ale celkový dojem z veskrze chatrného zpracování bohužel nemá šanci přebít. ()

Fiftis

Zlákala ma vedomosť, že je to "cyberpunk" futuristic, sci-fi fantasy, na čo som ja maniak a tiež vedomosť, že sa tu budú premávať nohy Monici Bellucci v silonkách. Nečakal som od toho veľa, no bola to jazda. Na začiatku by ste nečakali, ako sa film vyvinie a kam povedie. Je to poriadny "electro" shit, ktorý som si užil naplno. Skvelá scéna, ktorú som si musel pustiť viac krát bola po hodine a štvrť, kedy postava sexi Torquel zabíja všetko čo sa hýbe pri piesni "Ily" (I love you baby). Škoda len že nebola scéna dlhšia. Graficky vyzerá všetko prekvapivo kvalitne, možno až na to rohaté monštrum. Herci podali dobré výkony. Rozhodne si s odstupom času tento film pozriem znova. ()

Rathalos

Reziser australskeho skveleho zombie Wyrmwoodu prichadza s dalsim filmom,ktory uz nie je tak dobry,aj ked zase na druhej strane to nebolo ani zle,Nekrotronic je skor taka zabavna blbinka,v ktorej sa stale nieco deje,fakt nechyba akcia a clovek sa nenudi,no brat to ako horor v ziadnom pripade,bez atmosfery,napatia,lakaciek ci strachu to ani nejde,skor to funguje ako sci-fi komedia v style Krotitelov duchov,takze styri hviezdicky dam,ale velmi slabe a Monica Bellucci zjavne starne...:-) ()

Corpsegrinder

Celkem zábavnej mix Ghostbusters a Matrixu, samozřejmě v o dost lacinějším podání. I přesto si myslim že masky i pár efektů bylo povedenejch, dokonce i humor občas fungoval. Zajímalo by mě jak se jim povedlo do toho filmu dostat Monicu Bellucci a Faramira z Pána prstenů protože pro oba je to jednoznačně největší šílenost kariéry. ()

Morholt

Nečumte do mobilů, posedne vás démon. A pekelným mocnostem řádícím na síti se musí přizpůsobit i lovci. Celkem slušná hlína, která sice mohla a měla být vtipnější a nahláškovanější, ale tvůrci to dohánějí solidním tempem a pravidelnými dávkami stříkající krve. Občas mi lezl na nervy vizuál a to především ve chvílích, kdy se děj přesunul do virtuálního prostředí, ale dalo se to přežít. Herecky jakž takž, ačkoliv co si budem povídat, Monica si tohle za rámeček nedá a Wenham už také pamatuje lepší časy. Ale ty méně známé tváře nezklamaly. Ušlo to, ale od Roache-Turnerů jsem čekal po Wyrmwoodu podstatně víc. 60% ()