Zdiskreditovaný narkodetektív Danny Gallagher (Karl Urban) sa po prepustení z väzenia plánuje pomstiť žalobcovi, ktorý ho nespravodlivo obvinil a zabil jeho partnera. Pro svojom pátraní je Gallagher nútený konfrontovať sa s bezohľadnou, ale zvodnou vládnou agentkou Rebeccou (Sofía Vergara), ktorá môže, ale nemusí byť na jeho strane, ako aj so svojím mentorom Jimmym (Andy García), policajtom na dôchodku, ktorý celú svoju kariéru bojoval s korupciou. (Arsenal83)

Morholt

Neprávem odsouzený policista se snaží po návratu z kriminálu zjistit, co za jeho uvězněním stálo. Pátrání ho zavede výš, než si původně myslel. Béčková kriminálka která jakoby vypadla z devadesátek a která vůbec ničím nepřekvapí. Ale i přesto, že se tu najde několik scénáristických bot a místy film působí naivně hloupě, kouká se na to docela dobře. Kromě toho, že se tu nenajde příliš hluchých míst, filmu prospívá i obsazení Karla Urbana, kterému podobní drsňáci jdou. Nic k zapamatování, ale za jedno shlédnutí to stojí. 60% ()

Kaka

Snaha o poctu devadesátkovým krimi thrillerům, která se však minula účinkem. Sice ctí některé, pro minule století typické prvky, jako prďácké revolvery, starší benzinová bublající auta a ženské postavy, které jsou zásadně vypočítavé mrchy krasotinky a nebo nevinné krasotinky, které potřebují od mužného hlavního hrdiny zachránit, avšak to z téhle skoro stylové kriminálky nedělá plnohodnotný film. Urban zavzpomínal na Bourne Supremacy, Garcia na Kmotra a Vergara se svlékla. Nic víc, nic míň. ()

Yardak

I když z Karla Urbana "stříká" charisma v každé scéně, přesto se jedná jen o průměrnou kriminálku, kterou drží zejména jeho výkon. Režisér Moresco se sice snaží navodit thrillerovou atmosféru, ale jeho scénář ničím vůbec nepřekvapí (až možná na to netradiční finále). Navíc Garcia i Sofía Vergara jsou jen do počtu. Opravdu mě mrzí, že tak kvalitní herec, jako je Karl Urban, má tak málo kvalitních áčkových projektů. Celkově tak 60 %. ()

petikacka

Konečně dostal Karl hlavní roli, ale v blbym filmu...Tak není úplně blbej, ale naprosto čitelnej, předvidatelnej, bez špetky napětí a dramatu...Kdyby byl aspoň vtipnej, ale nic...Díky Kájovi, který je opravdu velký charizmatik a pěknej chlap, jsem film zkoukla celý, ale jinak...Pocity, jedna velká 0... Za mě 60% ()

Arsenal83

Dobrý film v rámci žánru a možností. Škoda tej Sofie, že to tak sa celé pokrútilo, ale Karl Urban dokázal aspoň prekonať jej lesbické sklony, ktoré boli prezentované a niet sa čo čudovať - táto rola mu vyslovene sadla. Za to Andy Garcia je viac menej len meno na plagáte. No nedá sa povedať, že by nepobavilo. ()