Tchyně

(relácia)

Máte dluhy? Nezvládáte svoje děti? Štve Vás manžel? Je Vaše rodina prostě v troskách? Pak se obraťte na jedinečnou tchyni Moniku Štikovou, která Vaše problémy vyřeší za pár dnů (TV Barrandov)

kingik odpad!

Už jde po vás Štika! Důležité je, že Barrandov dává práci nezaměstnaným. Má tedy značné sociální cítění. To tady ovšem hodnotit nehodlám. Ani plusové body za to přidávat nebudu. Když na diváka vypluje štika Monika, rybářský revír je ohrožen. Při pohledu na tuhle maxi hnusku, rybář trhá rybářský lístek a jde lovit na pytlačku. Hrozí se jen okamžiku, kdy mu zabere otylá Štika Ornella, která rybářům plní tři přání. Ten při pohledu na ni začne KOKTAt a tři přání prohospodaří. První přání totiž padne na to, aby máma Monika už nikdy nevplula na tv obrazovku, druhé přání je ukončit vysílání pořadu Tchyně, třetí přání je nikdy si nepřipustit erekci nad ženami rodu Štika. Zklamaný rybář se vrací domů, ale má zase klid. Predátor v sukních navždy zmizel z obrazovky. Nyní ještě zbývá zbavit se Daniela Rouse, Soudkyně Barbary, hlasu Daniela Dítěte, Heidi Janků a obou Zedníčků. Pravda, Barrandov je plný "uměleckého" prachu. Ovšem Tchyně, to je extra kalibr, který nemá v dějinách komerčních tv obdoby. Obávám se, že na tu otylou bachyni nebude působit žádné pohádkové kouzlo. Jedině nízká sledovanost, popřípadě exorcismus, jinak se jí zbavit nelze. Ale to jsme klidní, na tenhle ultra podřadný neřád se žádný divák stejně nechytne. 0% ()

tulrika odpad!

Že bude lidem radit Monika Štiková, které se mediálně proslavila jen svou dcerou je šílené. Její rodina má dluhy, dcera souloží s ženatým tlustým padesátníkem a zásobuje net trapnými selfie. Myslím, že by měl někdo poradit jí, protože někde musela udělat chybu. To je vrchol trapnosti. Nechápu, jak se takoví lidé mohou dostat do médií. ()

MM_Ramone odpad!

Takže tu máme ďalší podradný formát, ktorý česká súkromná televízia Barrandov odkukala od slovenských kolegov. U nás to na Markíze už nejaký čas beží. Je to trápne, blbé, primitívne... skrátka klasický tele odpad. Avšak česká verzia je na tom ešte o poznanie horšie. To kde pre boha našli tú vyžratú peroxidovú blondýnu? Nemá ani za mak inteligencie, nemá dostatočnú slovnú zásobu, nemá sebavedomie, nemá charizmu, nemá žiadne odborné vzdelanie. Čo tá chce komu čo radiť? Veď ona sama je zakoplexovaná megera, úbohá chudera, ohyzdný odpad! ()

Knor odpad!

Tak jsem zkouknul kus jedný epizody. Příšernější sračku jsem snad neviděl. Celý je to jen nahraný stupidní divadlo ..., trapný, ubohý, nudný a vrcholem všeho je stará Štiková, která podává společně s ostatními herci, který hrajou rozvrácenou rodinu naprosto tragický herecký výkony. Navíc má ta paní IQ asi jako rozbitej zámek od brankovejch dveří, takž se nedá moc dlouho poslouchat, stejně jako zbytek její blonďatý rodiny :-D Takže ze zdravotních důvodů už na toto nikdy koukat nebudu, zdraví mám jenom jedno a nechci o něj přijít kvůli takovýmu nebo podobnýmu pořadu :-D ()

consuela1 odpad!

Po mnoha letech agónie televizní zábavy už je člověk smířený se vším a s láskou vzpomíná i monoskop, který nabízel ve srovnání s dneškem gejzír zábavy. Absolutní úpadek však nemusí být ještě dnem. Může být ještě hůř než nejhůř- důkazem je pořad Tchyně. Vyvolá pocit trapnosti a studu za všechny protagonisty, zejména ale za samozvanou odbornici na rodinnou terapii, paní Štikovou. Její vyjadřování spočívá výhradně ve stupidních klišé odposlouchaných v amerických rodinných filmech. Slova jako rodina, srdce a láska jsou frekventovanější než vulgarismy v nádražní restauraci. Zásadních problémů rodiny se nedotkne vůbec- nesmyslně vede rozhovory o důsledcích, nikoli o příčinách, rozrýpává třinácté komnaty, aniž by z nich nabídla východisko. Nakonec najde spásu v návštěve bazénu a ve společném obědě. Měla by se napříště přidržet své erudice v oboru střelnice- houpačky- labutě a sortiment růže na špejli- opička na gumičce rozšířit například o nabídku nafukovacího Kokty. p.s. rozesmál mne akorát ten malý kluk, který na dojemný dotaz paní Štikové co cítí- jestli také tu sounáležitost a rodinnou lásku odpověděl, že necítí nic, leda čerstvý vzduch :-) ()