Berlínsky realitný maklér Karl Brendt (Wotan Wilke Möhring) chce cestou do práce vysadiť svoje deti v škole. Keď však naštartuje auto, zazvoní mu telefón. Neznámy volajúci mu oznámi, že má pod sedadlom bombu, ktorú odpáli, ak sa Karl alebo deti pokúsia vystúpiť. Požaduje, aby Karl urýchlene zohnal obrovskú sumu peňazí. Keď Karla začne manželka Simone (Christiane Paulová) podozrievať z únosu ich detí, čoskoro má v pätách aj policajtov, medzi ktorými je aj odborníčka na výbušniny Pia Zachová (Hannah Herzsprungová). Začínajú sa vražedné preteky s časom. Karl, vydaný na milosť vydieračovi, ohrozovaný bombou a prenasledovaný políciou, sa zúfalo snaží zachrániť seba i svoje deti. (TV JOJ)

Malarkey

Kdybych řekl, že mi během sledování nevadilo, že to chvílema nemělo vůbec logiku, tak bych kecal. Vadilo. Jenže v kontextu s celým filmem jsem dlouhou dobu nezažil tak napumpovanou akci, jako to, co tady natočili Němci. Adrenalinová jízda se vším všudy, ze které mi bylo pořádně ouzko. ()

Gilmour93

Mají tyto typy Mercedesů SUV stěrače i zevnitř? Ještěže pyrotechniky napadlo oddělat dveře, jinak by pasažéři utonuli ve vlastních slzách dřív, než by je roztrhal výbuch.. Nebezpečné rychlosti uvnitř dvoustopé telefonní budky chyběla jak logika, tak smysl její remakeové existence.. ()

Wacoslav1

Počtvrtý už mi holt ten stejnej pokrm moc nechutí. Navíc tahle Německá verze mi přijde taková nejvíc utahaná a uřvaná ať už po stránce hrdinů blbě se chovajících policajtů nemluvě o tom, že tohle nepřijde s absolutně žádnou dějovou odbočkou a to je tři roky po vzniku původní Španělské verze docela bída. Kdyby žádné jiné další verze tohohle filmu nebyly tak dám těsně za tři hvězdy, ale takhle to budou jenom dvě.45% ()

darkrobyk

Spíše průměrná oddechovka, která mohla být rozhodně kratší. Ve dvou třetinách filmu jsem si říkal, ať se Karl na všechno vykašle a prostě se zvedne.... Adrenalinová je tak poslední desetiminutovka. Po řemeslné stránce solidní, dobrá kamera. Škoda, že Karl se chová jako příliš velký slaboch. OK, i takoví jsou mezi námi, ale občas mi ty jeho vzlyky a bouchání do volantu přišli až přehnaně teatrální. To vše pak bránilo, aby se s ním divák ztotožnil a držel mu palce. Jak říkám, kdyby se zkrátka najednou zvednul, nijak moc by mi to nevadilo. Na jedno podívání nakonec proč ne... ()

Anderton

Ale tak prečo nie. Ak pristúpime k tejto jednohubke ako k niečomu s nutnou dávkou klišé, môžeme si užiť perfektnú adrenalínovú jazdu od začiatku do konca. Tvorcovia sa s tým nepáru a o čo pôjde, sa dozvedáme už po niečo vyše desiatich minútach. A vlastne aj ten priblblý poliš, manželkin nesympatický frajer čo všetko dodrbe, chlapík s tou najotrepanejšou motiváciou pre pomstu alebo labilná manželka sú pevnou súčasťou tejto veľkej "previnilej" zábavy. Len ma prekvapuje, že ešte nevznikol hollywoodsky remake, tu nie je ani čo pokaziť. Nakoniec ale predsa je ten Berlín na takýto typ filmu netradičné miesto a v LA by to už možno nebolo ono a tieto klišé by sme už nemuseli ustáť. ()

Arsenal83

Dobrý film s napätím, ktorý trpí len jednou "maličkosťou" a to tupým až nevysvetliteľným konaním polície, rovnako tak manželky. A tá pointa nebola tiež nejaká extra šokujúca, čiže všetko, čo je na Nevystupuj! dobré, je vlastne tá thrillerová linka, kedy každú chvíľu čakáte, či tá bomba vybuchne alebo nie. Oplatí sa však pozrieť. ()

ARI50

No tomu teda říkám síla, po hodně dlouhé době konečně napínavý a nervy drásající film. Pokaždé když to vypadá dobře se prostě musí něco posrat. Herecké obsazení bylo skvěle, začátek filmu mě sice moc nebral a nejradši bych smradum naliskal, ale jak plynul čas hned jsem změnil názor. Je pravda že film měl i menší chybičky to prostě tak už je. Nechceš zažít takovou situaci, příběh který je neskutečně mockrát natočen v několika různých podobách dokázal přesvědčit o svojí dokonalosti. ()

BoredSeal

Solidní oddechovka na večer se spanilou jízdou po Berlíně, nejlepším městě na světě. U Alvarta nepřekvapí zajímavé vedlejší postavy, občasný humor a cit vsadit thriller do dobových témat, což u tohoto filmu znamená developeři a jejich neetičnost. Ke konci, když dojde na nějaké morální dilema postav a začne to zavánět polepšením, tak už jsem se začal mírně svíjet, jinak ale není co vytknout, pěkných 7/10. ()

Langy10

Myslel jsem, že tenhle typ filmu už nenajdu - a přece jen. Tak něják jsem předpovídal jak to dopadne, ale napínavost postavena na vyšším levelu, z čehož film staví na jinou úroveň. 75% ()

bourec

Hroznej film.Po skvělym filmu Odříznutí od Alvarta jsem se vrátil k staršímu ,neviděnýmu filmu, ale dobře sem neudělal.Ubrečenej hlavní hrdina,obrovský množství hnusnejch postav,povětšina z nich je asi po lobotomii,protože jejich činy,hysterie je k posrání.Pěknej německej zmetek.20%. ()

Johnny.ARN

Tieto takéto minimalistické filmy, urob to, chod tam a nikomu nič nehovor lebo zomreš, príkazy cez mobil, to je velmi fajn, ked je to dobre natočené. Nemci sa o niečo pokúsili. Dve tretiny vysoko pozeratelný, strhujúci nárez. Posledná tretina, finále, prakticky od zásahu polície je už taká, nie že nijaká, ale začne to stagnovať, začnu sa tam diať nelogické veci a zbytočné dialógy. To ani nehovorím o tých vzťahoch tam. happyend som tak trochu očakával. Pozeratelné, ale malo to väčší potenciál. 3 z 5 ()

Pajkenzi

Tenhle film byl neskutečně napínavý od samého začátku. Drama které ve mě vyvolávalo pocit ve kterém jsem byla napjatá vzteklá a seděla jsem jak přibitá. Tohle se vážně povedlo. Herci byli úžasní a skvěle sehraní. Po dlouhé době film co mě dostal do kolen... ()

Autogram

Nemcom sa celkom úspešne podarilo skombinovať Speed s Telefônnou búdkou a tak chvíľu jazdíme v stiesnenom priestore ohrození bombou. Potom sa do toho vloží polícia, ktorá kazí všetko, čo môže, a je len v úlohe štatistu a potenciálneho zberača mŕtvol. Film má tempo, napätie, vynaliezavú kamera poletujúcu naokolo, a tak som na prvýkrát nadpriemerne spokojný a druhé pozretie pre tento typ príbehu asi nepripadá do úvahy. ()

filipvrbik

Za mě hrůza! Příšerní herci, ještě horší réžie, naprostá nuda, i když to prý má nadupanou akci - chvílemi jsem si přál, ať to vybuchne a je konečně konec. A vůbec celé mi to přišlo naprosto bez logiky, a jeho dcera, která jediná trochu hrála (protože Karl jen brečel), měla hrozně lehký text - jen asi pětsetkrát zařvala tati, tak asi tak...10% ()