Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Berlínsky realitný maklér Karl Brendt (Wotan Wilke Möhring) chce cestou do práce vysadiť svoje deti v škole. Keď však naštartuje auto, zazvoní mu telefón. Neznámy volajúci mu oznámi, že má pod sedadlom bombu, ktorú odpáli, ak sa Karl alebo deti pokúsia vystúpiť. Požaduje, aby Karl urýchlene zohnal obrovskú sumu peňazí. Keď Karla začne manželka Simone (Christiane Paulová) podozrievať z únosu ich detí, čoskoro má v pätách aj policajtov, medzi ktorými je aj odborníčka na výbušniny Pia Zachová (Hannah Herzsprungová). Začínajú sa vražedné preteky s časom. Karl, vydaný na milosť vydieračovi, ohrozovaný bombou a prenasledovaný políciou, sa zúfalo snaží zachrániť seba i svoje deti. (TV JOJ)

(viac)

Videá (3)

Recenzie (35)

ARI50 

všetky recenzie užívateľa

No tomu teda říkám síla, po hodně dlouhé době konečně napínavý a nervy drásající film. Pokaždé když to vypadá dobře se prostě musí něco posrat. Herecké obsazení bylo skvěle, začátek filmu mě sice moc nebral a nejradši bych smradum naliskal, ale jak plynul čas hned jsem změnil názor. Je pravda že film měl i menší chybičky to prostě tak už je. Nechceš zažít takovou situaci, příběh který je neskutečně mockrát natočen v několika různých podobách dokázal přesvědčit o svojí dokonalosti. ()

Anderton 

všetky recenzie užívateľa

Ale tak prečo nie. Ak pristúpime k tejto jednohubke ako k niečomu s nutnou dávkou klišé, môžeme si užiť perfektnú adrenalínovú jazdu od začiatku do konca. Tvorcovia sa s tým nepáru a o čo pôjde, sa dozvedáme už po niečo vyše desiatich minútach. A vlastne aj ten priblblý poliš, manželkin nesympatický frajer čo všetko dodrbe, chlapík s tou najotrepanejšou motiváciou pre pomstu alebo labilná manželka sú pevnou súčasťou tejto veľkej "previnilej" zábavy. Len ma prekvapuje, že ešte nevznikol hollywoodsky remake, tu nie je ani čo pokaziť. Nakoniec ale predsa je ten Berlín na takýto typ filmu netradičné miesto a v LA by to už možno nebolo ono a tieto klišé by sme už nemuseli ustáť. ()

Reklama

BoredSeal 

všetky recenzie užívateľa

Solidní oddechovka na večer se spanilou jízdou po Berlíně, nejlepším městě na světě. U Alvarta nepřekvapí zajímavé vedlejší postavy, občasný humor a cit vsadit thriller do dobových témat, což u tohoto filmu znamená developeři a jejich neetičnost. Ke konci, když dojde na nějaké morální dilema postav a začne to zavánět polepšením, tak už jsem se začal mírně svíjet, jinak ale není co vytknout, pěkných 7/10. ()

Johnny.ARN 

všetky recenzie užívateľa

Tieto takéto minimalistické filmy, urob to, chod tam a nikomu nič nehovor lebo zomreš, príkazy cez mobil, to je velmi fajn, ked je to dobre natočené. Nemci sa o niečo pokúsili. Dve tretiny vysoko pozeratelný, strhujúci nárez. Posledná tretina, finále, prakticky od zásahu polície je už taká, nie že nijaká, ale začne to stagnovať, začnu sa tam diať nelogické veci a zbytočné dialógy. To ani nehovorím o tých vzťahoch tam. happyend som tak trochu očakával. Pozeratelné, ale malo to väčší potenciál. 3 z 5 ()

Arsenal83 

všetky recenzie užívateľa

Dobrý film s napätím, ktorý trpí len jednou "maličkosťou" a to tupým až nevysvetliteľným konaním polície, rovnako tak manželky. A tá pointa nebola tiež nejaká extra šokujúca, čiže všetko, čo je na Nevystupuj! dobré, je vlastne tá thrillerová linka, kedy každú chvíľu čakáte, či tá bomba vybuchne alebo nie. Oplatí sa však pozrieť. ()

Galéria (19)

Zaujímavosti (1)

  • Tesne pred tým, ako sa začne pyrotechnik približovať k autu, si dá hlavný hrdina preč z ucha jeho ľavé sluchátko. Následne sa však striedajú zábery, kedy ho v uchu má a kedy nie. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama