Demon House

Dokument o jednom z nejstrašidelnějších domů v Americe, který je natočen podle skutečné události. Dům je umístěn na ulici Carolina Street 3860 v městečku Gary v Indianě a údajně zde dochází k paranormálním jevům. Zak Bagans je odhodlaný zjistit, co se za dveřmi tohoto domu děje, se svou partou tedy zahájí vyšetřování. (Miseet)

JASON_X

"Dokumentární"... Vidět tuhle kokotinku ve dvanácti za totáče na VHSce, možná bych i na malou chvilku uvěřil tomu, že by na ní třeba mohlo být i něco malinko pravdy... A dokonce se možná sem tam najde nějaký mentál, který tomu uvěří i dneska. Ale pro ostatní diváctvo je to spíš ztráta času, pokud si tedy zrovna nelibujete ve špatných, nudných a protivně snaživých filmech. Další Blair Witch Project se fakt nekoná. A jako by nebylo dost retardovaného scénáře, je ještě navíc vypravěč Zak teatrální exhibicionistický kašpar, který nosí tmavý brejle i ve sklepě, aby vypadal co nejvíc kúl. A jeho děsivý účes je asi to nejděsivější, co ve filmu uvidíte. Ale uznávám, že nalifrovat poltergeisty k barevným byl od něj originální nápad, proč by muselo furt strašit jenom u bílejch, že jo. Prostě představte si strašidelnou barabiznu plnou vymaštěnejch cigošů, do toho nechtěně zábavnýho týpka z Prahy s partou kamarádů, kteří o tom jako točí dokument, no a máte celej film v kostce. Jedna hvězda za snahu, lepší blbej horror než žádnej. ()

soukyd33

Půlka lidí si to mohla klidně udělat sama! Příběh o tom, jak v jednom domě straší, a lidé se bojí kolem i za dne projít, je za mě blbost. Poznámka: Obdivuji ty, co pořád někde něco hledají, otevírají, a zkouší. Já bych tohle asi nedal. Poznámka: K tomuto dokumentu je i pokračování, které nebylo oficiálně vydané. A to tohle! https://www.imdb.com/title/tt10606404/ House The Lost Footage (2019) Nedoporučuji. Hvězdiček 2 ()

lobenka

tak koukám, že tady píše jedna elita za druhou :D toto není horor,kde byste se museli lekat vraždícími scénami nebo lekačkami :D pro takové, jako jste vy, je takových filmů opravdu škoda... Film je super, nejděsivější na něm je, co vše se stalo lidem, kteří do něho vstoupili... kozel byl zmíněn 2x, ale nikdy nikdo netvrdil, že je v domě :D Jelikož se mu o něm zdálo ve snu, bude to předzvěst zlého v domě :D bože lidi, vy jste natvrdlý... film je bezva, doporučuji ;) ()

JohnMiller

Trailer bol celkom desivý. No... A to je tak všetko asi. Dve-tri lakačky a ináč nič. Celý čas išlo iba hrubé tlačenie na pílu v presvedčovaní diváka o tom, že ide o skutočný found footage a všetko čo vidíme pred kamerami sa reálne deje. Mňa, a dokonca ani moju ženu to nejako nenadchlo či nevydesilo a to je už čo povedať, keďže pri horroroch sa viac nepozerá ako pozerá na plátno. No musím uznať, že som videl aj oveľa horšie, v tomto súhlasím s ostatnými užívateľmi CSFD, nebolo to nič extra, no na jedno pozretie neurazí v žiadnom prípade. ()

kaylin

Americký snímek „Demon House“ rozhodně není něčím, co by mě dokázalo oslnit, ale s malým štábem a celkově pár lidmi dokázal Zak Bagans natočit mockumentary, které mě rozhodně nedokázalo naštvat, což se těmhle filmům většinou daří. Je to promyšlené, je to levné, je to předvídatelné, ale je to snesitelné, což mi v tomhle případě stačilo skoro na průměr. ()

• Dům byl napaden nejméně 200 různými démony. (ARI50)
  • Po zničení děsivého domu se schodiště vystavilo v Zak Bagans Haunted Museum v Las Vegas. (ARI50)
  • Muzeum Zak Bagans je plné děsivých předmětu, vstup je možný od 16 let a zároveň každý kdo vstoupí musí podepsat papír o nebezpečí při vstupu. (ARI50)