NifKor

Kyrie Irving mě jako herec překvapil, celý film mě strašně příjemně překvapil. Vypnul jsem mozek, nepřemýšlel a užíval si asi nejčernější film o basketu co jsem kdy viděl. A prostě je tam KYRIE! Už jen to mě na film přilákalo a strašně jsem chtěl vidět jak bude hrát. 7/10 ()

lardko

Tak tenhle film jsem měl hodně dlouhou dobu ve CHCI VIDĚT, a konečně jsem to někde našel. Uncle Drew je celkem fajn jednohubka se skvělými basketbalovými esy . Hvězda dolů za Lila Rel Howeryho, který mi absolutně nesedl. ()

EvilPhoEniX

Tohle je velmi milé překvápko a jedna z nejlepších Black komedií a vlastně i o Basketballu, co jsem snad viděl. Uncle Drew je neskutečný borec, který hraje basketbal s láskou a místy tam předvádí opravdu nevídané věci, ale bavil mě i zbytek týmu s farářem, slepcem, staříkem na vozíčku či obrem, to je opravdu nevídaná sestava. Líbila se mi i zdejší Angličtina s ostrými slangy. První hodinu jsem se opravdu nasmál a druhou si užíval skvělé zápasy Basketballu a na to, že mě ten sport vůbec nebere, zde jsem nestačil zírat. Pobavilo, dojalo,překvapilo. 80% ()

Arsenal83

Nefalšovaná stopercentná čierna komédia, kde bieleho herca neuvidíte. Pre pobavenie cieľovej skupiny Bronx to stačí, inak tu okrem bývalých hviezd NBA nikoho nespoznáte a vtipu je tu pramálo alebo keď sa objaví, je hlúpy. ()

• Po krátké mezititulkové scéně následují ještě záběry z natáčení. (Rominator)
  • Natáčelo se v Atlantě a New Yorku (USA). (ČSFD)