Magicbaobab

POZOR, OBSAHUJE SPOILERY!! Příběh mladé dívky, která se narodí jako osudová katastrofa pro vysoce postaveného strážce nebes. Ačkoli ona sama netuší, že jí byl do vínku dán osud zavinit smrt někoho jiného, z odmítání okolí je víc než jasné, že s její existencí něco není v pořádku. Muž, jehož má nevědomky zničit, musí v rámci zkoušky pobýt určitou chvíli na zemi jako obyčejný smrtelník. Při této cestě potká svou "osudovou katastrofu" a navzdory všem předpokladům se jí rozhodne nejen ušetřit život, ale dokonce z ní udělá svou žačku. KONEC SPOILERU Drama plné obětí, magie, lásky a smyslu pro povinnost. Jedná se o divácky velmi oblíbenou záležitost mezi čínskými historicko-fantastickými dramaty. Při sledování tohoto žánru se musí divák smířit s mnoha lacině působícími efekty i naprosto svébytným zobrazením magie a jejího studia, pokud ale tyto podmínky přijme a rozhodne se prostě si drama užít, chytne ho a nepustí. Za mě opravdová srdovka... pěkná ukázka v doprovodu oficiálního soundtracku https://www.youtube.com/watch?v=wpAet1WBA4I ()