Sestra zavražděné Oleny Sakovič prozradí Serhijovi v Oděse, že Olena jezdívala často do Polska na pozvání rodiny Broniszových. Marie navštíví znovu manžele Broniszovy a dozví se překvapivé informace ohledně vztahu Oleny k oběma manželům. Spolubydlící Boženy Kaczmarek se rozhodne spolupracovat s policií. Nečekaně se ohlásí také doposud pohřešovaná Lída Beyerová, kamarádka zavražděné Věry Vítové. Ota se snaží zjistit souřadnice, odkud volala. Stopa vede do domu, kde už předtím sledovali Gianniho, a Lídu, kterou zde Gianni drží násilím, skutečně najdou. Mají tedy klíčového svědka. Mladík podezřelý z vloupání do vily, která patří firmě zavražděného Milana Sovy, se Viktorovi přizná, že je nemanželským synem Jiřího Matouška, bývalého ministra spravedlnosti. Ten si jej najal, aby pro něj v domě zajistil kamery a nahrávací zařízení. Bývalý ministr cítí, že se smyčka kolem něj stahuje, a rozhodne se opustit republiku. Netuší ale, že ho sledují Viktorovi lidé. (Česká televize)

mira007

Tak tentokrát do žánru erotiky zasáhli Češi - Jan Vlasák 76 let na pokoji s prostitutkou a nahá Veronika Lapková jako unesená Lída v Polsku. Tak řekněme snaha byla, ale radši bych to nechal Polákům. Tenhle seriál doklepu, ale už teď vím, že to je pro mne zklamání. Tenhle díl byl úplně o ničem nebýt hereckého koncertu Vlasáka. ()

Necrotongue

Vůbec nevím, jak k tomu došlo, ale u osmé epizody jsem nemusel přemýšlet nad tím, že se pomalu blíží jaro, takže budu muset zase obědnávat palivové dřevo na zimu. Nechci tím říct, že mě díl přímo bavil, ale alespoň mě trochu zaujal a nenudil jsem se. ()

chrispe

První díl, který mi přišel zajímavý od začátku do konce. Nicméně že bych z děje byla nějaká moudrá, to říct fakt nemůžu. Čest všem, co můžou říct, že vidí, jak to do sebe vše pomalu zapadá. Popravdě mně by mohli pustit sekvenci náhodných scén a vyšlo by to asi na stejno. Nechápu nic. Btw: pochopil jste někdo ty lidi v uniformě při scéně výslechu nevlastní sestry? ()