Skutečné příběhy vášně a lásky. Zaručeně účinné očkování proti prasečímu moru je zde. Nový animovaný seriál na Stream.cz vám přináší větší dávku emocí, než byste kdy čekali. Neuběhne ani první zabijačková sezona a i vy se můžete oblažit srdceryvnou romancí s kvalitním jelitem v ruce. (Stream.cz)

Melios

Zozačiatku to vyzeralo na celkom fajn satiru so zvláštnym štýlom kresby. Postupom času, sa to, ale zmenilo na odpornú nesúvislú zlátaninu, z ktorej som už okrem kameňákového humoru nedokázal vyčítať zhola nič. Jedným slovom - Prasárna... ()

Bozvav odpad!

Stream má velmi protichůdné pořady, dělící se na tři kategorie. Ty chytré a přínosné, ty jednoduché, ale vcelku zábavné a úplné sračky. Tento pořad patří jednoznačně do třetí kategorie.Víc než dvě epizody jsem bez lexaurinu nezvládla. ()

Likan7 odpad!

Té poslední epizodě ani nevím proč jsem dal 1*. Stream občas vydává skvělý seriály a často taky neskutečný sra*ky. To není vtipný ani nudný, to je prostě nic. 3 minuty ničeho...a věřím, že s tím bylo dost práce. Je mi autora líto. ()

Grimaldi

Kdo tohle mohl schválit, tomu dodnes nerozumím. Hnusná animace by se ještě dala považovat za záměr, ale ty příběhy… hnusné, nevkusné, ale hlavně bez humoru. Už nikdy více prosím! ()