Reklama

Reklama

Ted je hudobný génius a zázračné dieťa sedemdesiatych rokov. Obklopený hudobnou elitou tej doby a podporovaný milovaným bratom a najväčším fanúšikom si podmaní každé javisko a srdce každého dospievajúceho dievčaťa. Dvere príležitostí sa mu otvárajú neustále, a tak musí aj neustále čeliť ťažkým rozhodnutiam. Ale keď svetlá zhasnú, Ted ostáva sám a tiene okolo neho sú čoraz väčšie a temnejšie. Prepadáva sa hlbšie a hlbšie do šialenstva a stále viac sa vzďaľuje od tých, ktorých miluje. V momente, keď sa stanete svojím najväčším nepriateľom, vás nikto nedokáže zachrániť. Aj keď vás milujú až za hrob. (Film Europe)

(viac)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (2)

slunicko2 

všetky recenzie užívateľa

Pro fanoušky švédské pop music obecně a Teda Gärdestada zvlášť. 1) Kluci v těsných džínách mě udrželi u obrazovky až do konce, ale jinak nevím... 2) 30letý Adam Pålsson (Ted) je zajímavý týpek stejně jako 38letý Peter Viitanen (Tedův bratr Kenneth, který mu psal texty). 3) Více informací uvádí anglická Wiki. ()

blondboss 

všetky recenzie užívateľa

Severania dokazujú, že vedia točiť kvalitné filmy, ktoré netrpia nejakými prázdnymi klišé scénami a ktoré sú zrežírované s citom a potrebnými emóciami aj napriek typickej škandinávskej chladnokrvnosti. Tento životopisný príbeh dokonale vykresľuje boj hlavného hrdinu s jeho vnútornými démonmi, ktorý je navyše krásne doplnený skvelými hereckými výkonmi. Síce som o tomto spevákovi nikdy nepočul a tá hudba ma až tak nezaujímala, ale na jednu projekciu je to fajn a švédski fanúšikovia sa z toho určite vytešovali. 70 % ()

Reklama

Galéria (11)

Reklama

Reklama