Tínedžer Kyle Moore (Ross Lynch) sa po rozchode rodičov musí z Kalifornie sťahovať na opačnú stranu Ameriky. V novej škole na východnom pobreží je úplným outsiderom, navyše hneď prvý deň príde o telefón. Keď ale v obchodnom dome od podivného predajcu dostane nový telefón s tajomnou aplikáciou, začnú sa mu plniť všetky jeho želania. Vďaka zázračnej appke dokáže byť kýmkoľvek, stačí modifikovať svoju status. Kyle sa stane hviezdou, ale potom musí napraviť všetko, čo pokazil. (TV JOJ)

ANTYCHRYST

Konečně dobrá romantikou prolezla komedie..:) má to příběh...je to vtipný.. dobrá hudba... Samosebou nějaká ta Romantikaaaa.. jako celek to celé funguje.. zpěv ala Bruno Mars.. nemá chybu:) jediný co mě fakt pilo krev..je českej dabing ty jeho mámy. WTF!! Pohledná ženská a hlas jak nějaká rázná šedesátka...fuuuuj... 80% tohle mě bavilo... tlustej Loooser..borec.. při té večeři mě ho bylo fakt líto...prej nakonec se z té holky vyklubal chlap.. :) :) není zase tak lehké naložit s kouzelnou apkou aby se z Vás nestal totální idiot... ()

JohnCZ

Místy trochu až moc Disney Channel. Relikt, který jako kdyby ležel 10 let někde v šuplíku a najednou se z ničeho nic zjevil v roce 2018. Ale což, jako jednoduchý relaxační vypínák koukatelný. Docela obstojná variace na středoškolské muzikály, na který se ale dívat optikou dospělého příliš nelze. Pokud bych ho tedy nechtěl sestřelit. ()

herr_carter

Sám nevím, co se mi na tomhle filmu tak líbilo, možná paradoxně ta jednoduchost, prvoplánovanost a tradiční směřování z bodu A do bodu B. Možná se mi to taky líbilo i proto, že děcka se tady opravdu snaží a příjemně hrají. Možná i proto, že po hudební stránce je film také povedený - a možná i díky začlenění epizodních, avšak pro kontinuitu filmu důležitých, dospělých známých obličejů, skoro za 4*................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

kingik

Konečně je nějaká ta mobilní aplikace i užitečná, tedy v rámci osobnostního růstu. Jednomu středoškolákovi jedna taková kouzelná apka zásadně vylepší život a postavení na nové střední škole. Objeví, že prostřednictvím jeho napsaných statusů se záhadným způsobem plní každé jeho přání. Může se stát hokejovou hvězdou školního týmu, bezkonkurenčním zpěvákem, pomýšlejícím na vítězství v místní pěvecké soutěži a žádná ze školních krasavic nebude dělat okolky se stažením svých kalhotek. Prsty v tom celém má záhadný stánkař s mobilními telefony. Je evidentní, že film neměl k dispozici horentní rozpočet. Chybějící finance musela nahradit scenáristická a režijní invence. A správně zvolený casting. Pokud jde o svěžest a dobrou stavbu scénáře, to celé si vzal na starost ostřílený Jason Filardi, který umí pro cílovou skupinu 13+ psát inteligentní scénáře, a pro Scotta Speera, který se také poslední dobou orientuje na obdobnou cílovou skupinu diváků, už nebyl problém vdechnout psanému slovu energičnost a chytlavost originálního rozměru. A coby někdejší režisér videoklipů si dal i pár "cvičných" hudebních čísel. Celé jejich tažení završila relativně neznámá. ovšem schopná a sympatická mladá herecká garda, která hladce vklouzla do svých rolí a byla dostatečně zábavná. Na čele blonďák Ross Lynch, který byl v permanentním obležení pěvecké hvězdičky Olivie Holt a na přehlídkové molo ho vzala australská modelka Courtney Eaton. A každý správný školní outsider má mít k ruce ještě většího zoufalce, funkci otylého a obrýleného outsidera do puntíku splnil Harvey Guillén. Na jejich cestě je vyprovázeli i ti z řad "služebně" starších herců - Rob Riggle, John Michael Higgins a Famke Janssen. Tvůrci si dali záležet i na tom, aby závěr nesklouzl do tenat laciného prozření hrdiny, takže to vyústění na mě působilo přijatelně. Na světě je zábavný film, který sice má námětovou konkurenci v hororovém žánru, ale to mu vůbec nevadí. 9/10 ()

Aljak

Aj keď to bolo značne predvídateľné a pomerne klišovité, tak ten námet a princíp, na ktorom stojí celý film, boli vcelku vydarené. Mnoho situácií síce pôsobilo miestami až absurdne, ale napriek tomu chválim, že to neprešlo do trápneho a fekálno-alkoholického "humoru" ako pri mnohých iných teenage komédiách. V podstate to malo úroveň a niektoré scény boli fakt super (Bruno Mars a Wayne Gretzky), a samozrejme aj pointa bola napokon celkom OK (hoci predvídateľná). Stredoškolské prostredie tomu výrazne pomohlo, no aj tak vrcholom filmu bol pre mňa Drowning - naozaj vydarený song (po hudobnej aj textovej stránke). Ale napriek tomu, že tu píšem toľko chváľ, tak to zas nebolo až tak geniálne - ale zas oveľa lepšie ako ostatná súčasná teenage comedy tvorba. Btw. Taká aplikácia by sa mi inak celkom hodila... ()

• Film měl dobrý scénář, ale herci měli svobodu improvizovat. Což je také vidět v některých scénách. (kellne)
  • Jedná se o první americký film, který byl financován čínskými společnostmi DNA Pictures a Heyi Capital. (kellne)