Ray Shoesmith (Scott Ryan) je otec, bývalý manžel, přítel, bratr a nejlepší přítel, což je v dnešní době těžké. Zvlášť když jste zároveň nájemný zločinec. (FunDinDung)

koza3

Měl jsem to skoro rok uložené v oblíbených a konečně nastal ten správný moment si to užít. Měl jsem o tom mylnou představu o co vlastně jde, ale příběh který jsem dostal mě uchvátil a jeho zpracování bylo natolik nevšední, že nedokážu najít podobný konkurenční seriál. Chvíli jsem měl dokonce pocit, že koukám na derivaci Tarantina. Spoustu doprovodných rozhovorů mezi Rayem a Garym, které při čekání na vraždu dávaly ten správný šmrnc (Kdo je nejlepší Bond? Když Superman ojede bleskově Wonder Woman, všimne si toho?). Seriál by si zasloužil další sérii nebo filmový závěr, protože je tam pořád spousta neuzavřených linek, které by si zasloužily rozvinout. Každopádně je to jediné dílo Scotta Ryana a nevypadá to, že by se nechal zlákat na nějaký spin-off. Takže super jednohubka, která mě zahřála u mé spodní části srdíčka protinožců :-) ()

Chrustyn

Hodnoceno na základě první série. Potěší krátké epizody, nepotěší prázdnota a necharismatický hrdina. Mohla to být fajn, drsná kriminálka ale i na poli 25 minutových epizod, nikdy nedokáže opravdu vtáhnout nebo bavit. Pokud máte chuť na zábavu o nájemném vrahovi, dejte si Barryho, který má mimo akce a drsných gangsterů i humor. ()

agentmiky

Velice nenápadný seriál z australského prostředí, u kterého jsem setsakra rád, že jsem ho objevil. Za tu kvalitu odpovídá určitě hodně lidí (v čele s Nashem Edgertonem), ale seriál stojí na jednom člověku. Scott Ryan. To díky němu celá trojdílná série mohla spatřit svět. A hlavně je to mimořádně nadaný herec. Jasně, Mr Inbetween většinu stopáže můžete zařadit spíše do kolonky zdařilé černohumorné komedie. Na druhou stranu, dramatické chvilky rozhodně nehrají druhé housle. Ba naopak. No a v těchto momentech Ryan přímo exceluje. Ať už se jedná o jeho linku s bratrem, co trpí nemocí ALS v tom nejtěžším stádiu, či o romantickou linku v poslední sérii. To vše vyšperkované k dokonalosti. Jasně, ústřední linka nájemných vražd zde hraje prim. Ale ten lidský podtón všeho ostatního je přesně to, co ze seriálu vytváří mimořádný zážitek. Neskutečná paráda. Tohle jsem si užil. Za mě dávám 8/10 P.S. Jinak zde najdete jedny z nejlepších přestřelek. Čuměl jsem jako puk :O ()

warrenur

Vynikajuca cierna jednohubka zvladnutelna za jeden vecer. Ray je pohodak pri tom, co "robi". A hoci som uz skorej uhadol, co obsahuje cierna skrinka, zaver bol nemenej stavnaty. ;) Do hlavnej role obsadili idealneho typka. Jednoducha zabava z Australie. Odporucam. Nie vsak prilis senzitivnym divakom, sem tam je to dost brutalne. Brooke Satchwell je velmi pekna australcanka. ;) ()

Gogo333

Zaujal mě popisek a plakát a čekal jsem něco ujetýho jako Barry a Happy!. Tady se jede na vážný vlně. Scott Ryan docela fajn. Příběh mě nijak extra neslovil. Díky krátké stopáži se to i dalo překousnout a skouknout. S druhou sérii pokračovat nebudu. 50% ()