Oddaného vlčáka zavede jeho zvídavost na neuvěřitelná dobrodružství a bude postupně sloužit třem naprosto odlišným pánům. (Netflix)

Reall

Uvažoval jsem mezi 4 a 5ti, nakonec jsem se rozhodl pro 80-90%. Bílej tesák je prostě srdcovka :-). Okázalá a nádherná grafika. Neskutečný příběh vyprávěný dospělým stylem. Hudba přesně vystihovala podtext. Málo dialogu za to jejich kvalita super. Ať si každej říká, co chce, tohle se mi líbilo. Parádní „odreagovačka“ na špatnou náladu. Jestli přemýšlíte zda shlédnout zajímavou „chillovku“, vřele doporučuji ;-) ()

Prochy38

Moc pěkné zpracování dnes už známého příběhu. Animace originální a velmi příjemná. Divočina perfektně vyobrazená. Možná lidské postavy nemusely být nepěkné. Naopak nám dali tvůrci najevo, kdo je klaďas a kdo záporák... Ale super odvyprávěno. Zbytečného klábosení se nedočkáme. Příjemná pohádka, ne úplně úplně pro nejmenší. ()

Jaro.Krafcik

To čo ponúkol netflix? Film som videl v novej podobe s Harrisonom Fordom v kine tento rok, ešte pred korona krízou. Oplatilo sa, toto už na mna taký dojem neurobilo.Asi kvôli tomu že je takmer rovnaký, aj keď tu ide o animovanú podobu. Nechýbal ale happy ending, ktorý v normálnom filme až taký nebol. Tá animácia teda nič moc, ale za ten príbeh a psíkov si zaslúži slušný priemer. 3* ()

Doggie773

Zpracování Bílého Tesáka v animované formě se moc povedlo. Animace je naprosto úchvatná, kéž by si velká studia vzala z filmu příklad. To stejné se dá říct i o hudbě a zvuku, které do filmu dokonale zapadaly. Film se tvůrcům opravdu moc povedl a asi patří mezi mezi moje nejoblíbenější animované filmy. ()

oLí

Pustil jsem to pišišvorům naslepo jen dle obrázku s pejskem s tím, že je to snad na chvíli zabaví a já se u toho úplně neunudím. Od začátku to nevypadalo vůbec špatně a navíc se z toho hned vyklubal známý příběh Jacka Londona a postupně jak děti se zájmem odpadávaly ( asi to není úplně pro nejmenší diváky), tak mě to bavilo víc a víc. Jak zpracováním příběhu, animací, postavami tak i skvělou hudbou. Tohle se opravdu povedlo a jednalo se o velmi příjemné překvapení. Stejně tak, když jsem přišel hodit 4* a viděl zdejší hezký hodnocení. 7.5/10 ()