Nikdy víc

• USA Never Goin' Back

Angela (Maia Mitchell) a Jessie (Camila Morrone) sní o tom, že seknou s prací servírek v laciném texaském podniku. Film se odehrává během několika dní a sleduje jejich veselá a nepředvídatelná dobrodružství na předměstí Dallasu, kde se stále zběsileji pokoušejí získat peníze. Svěží a zábavný pohled na přátelství dvou žen. (Cinemax)

Adramelech odpad!

Z nabídky filmů na webu jsem získal dojem, že filmů prezentujících LGBT je víc, než by odpovídalo procentuálnímu zastoupení této sexuální orientace v celkové populaci. Jestli tohle není neomarxistická propaganda (útisk většiny menšinami), tak jsem papež. Kromě toho mi ten film přišel primitivní, stupidní a místy zbytečně vulgární. Když už současní ideologičtí slouhové musí takové filmy točit, měli by se snažit aspoň o určitou úroveň. I taková agitka se dá natočit tak, aby se na ni dalo koukat, což o tomto filmu říci nemohu. ()

William_

Film, který dozraje až časem, a až si za 20 let bude někdo ptát, jak se žilo teens v zapadákově v roce 2018 bez jakékoliv větší budoucnosti před sebou a s partou idiotů (čti kamarádů), co jsou naprosto neschopný, pustím jim tento snímek. Tenhle minipříběh dvou holek se mi moc líbil, ale to bych mohl říct o většině filmů od studia A24. Oceňuji i povedený soundtrack, obzvlášť "Explode" od Sarah Jaffe, který do tohoto filmu neuvěřitelně padl. Příjemných 7/10. ()

Davered

Buranska fekalni fetacka teen komedie. Zdanlive opravdu tak (s)proste jak to zni, ale vkrada se pocit, ze jakmile se ten snovy zhulenecky opar rozplyne, bude nasledovat tvrdy dopad. I tak celkove prijemna zabava ukazujici silu zenskeho pratelstvi a dukaz ze humor zalozeny na nejnizsich pudech a biologickych procesech neni ciste muzskou domenou (Melissa McCarthy a jeji scena v umyvadle z BRIDESMAIDS je oproti tomuto hodne slaby caj). ()

M.i.k.e

klasická teen komedie lehounce říznutá coming of age artovkou (ale fakt jen lehce), kde ovšem tentokrát místo nadržené partičky kluků hrají hlavní roli dvě slečny. Celé to tak díky tomu není primárně o sexu a o tom kde, kdy a kam zasunout, ale jinak holky v ničem nezaostávají, takže je to vulgární, dost se tu zvrací a jinak vylučuje a i když si myslím, že tyhle fekální teen komedie už jsou celkem přežitek, tak Never Goin´Back mě překvapivě docela bavilo...60% PS: upřímně by mě zajímalo v čem v tomhle konkrétním případě spočívá ona neomarxistická propaganda. Ano, holky si jsou velmi blízké, jsou pořád spolu a jejich snem je společně zdrhnout z díry ve které žijí, nicméně to u podobných filmů není nijak neobvyklé a o tom zda je jejich vztah víc než kamarádství tu nepadne ani slovo. ()

Avathar

Taký letmý náhľad na život niekoľkých loserov na čele so sympatickou dvojicou trubiek. Ani poriadne neviem prečo, ale bavilo ma to. Možno preto, lebo takéto nenáročné jednohubky, ktoré nestoja na príbehu, ale uvoľnenej atmosfére a chémii medzi postavami, mám proste rád. 7/10 ()