V pokušení

• Južná Kórea Widaehan yuhokja (viac)

Pro bohatého dědice je láska jenom hra, a tak s kamarády uzavře sázku, že svede jednu vysokoškolačku. Jenže se do ní zamiluje. (Netflix)

Andrea1717

Do-hwan Woo tomuto seriálu výrazne dominoval, aspoň pre mňa zatienil všetky ostatné postavy. Má veľkú výrazovú silu v tvári a tu sa mi veľmi páčil. Zamotaný príbeh sa postupne odmotával, prichádzal jeden zlom a prekvapenie za druhým, dej nemal hluché miesta. Veľmi sa mi to páčilo. Tá zmena pováh a chápania seba, lásky a okolia mladých absolventov bola úžasná. Môžem ale potvrdiť, že neznášam v závere zlomy "po xx rokoch" a tu naň tiež došlo, vždy to nejako ochladí atmosféru vyvrcholenia deja... ale aj tak, skvelé. ()

Meeryan

Nevím co si mám o tomto seriálu myslet... Poslední díly byly opravdu slabé... Dávám velkým srdcem 1* pro Min Jae (Se Joo) - facky, tanec, aby splnil přání služky, pak zmlácení Do Hwana a Min Jaea - to jsem si opravdu užívala. Konečně po dlouhé době vidím napravo reálné hodnocení... Málem bych zapomněla, nejlepší herecké výkony v tomto seriálu - Se Joo, Hye Jung, její matka a bratr - 1* = 2* ()

kklepkaa

Příběh jako takový mě zas tak moc nechytil, ale na Do-hwan Wooa je vážně radost pohledět a kor, když člověk zná jeho novější projekty, je krásně vidět, jak se ve svém herectví neustále zlepšuje, ale už tady byl nejvýraznější personou právě on. Jinak děj byl předvídatelný, jeho dva kamarádi silně nepříjemní (a to mám jinak Min-jae Kima ráda) a vlastně jsem až do konce s nimi nedokázala soucítit. Hlavní hrdinka byla taková nemastná neslaná. Konec se nevyhnul klišé. ()

• Během hledání vhodného námětu se televizní kreativní tvůrci jihokorejské stanice MBC (Munhwa Broadcasting Corporation) nechali inspirovat slavnou francouzskou epistolární knižní novelou 'Les Liaisons dangereuses', jejímž autorem je Pierre Ambroise François Choderlos de Laclos, francouzský novelista, vyučený zedník na volné noze a později také válečný generál, žijící v letech 1741 - 1803. (Conspi)
  • S ústřední mužskou rolí byl ještě zkraje předprodukčních prací spojován jihokorejský herec Jin-goo Yeo. Jak se ale později ukázalo, na nabídku televizních tvůrců nekývl a dal tak příležitost svému o pět let staršímu hereckému protějšku Do-hwan Woo. (Conspi)