Guardians of the Galaxy: Inferno

(hudobný videoklip)

Nevka

Tohle je tak úchylné, až je to dobré. Každopádně hudebně opravdu povedené a "choreo" precizní úlet. Klipy normálně nehodnotím, ale tento si to zaslouží. ()

Xeelee

No ty kráso! Vymyslet takový skvost a narvat tam všechny hlavní herce Strážců Galaxie, Stana Lee, Davida Hasselhoffa a svoji maličkost... To musela být dobrá párty :). Ale asi mě tohle retro plný falešnejch knírů nepřekvapuje od někoho, kdo začínal u Tromy :D. Gunn si na videoklipech s choreografií asi hodně ulítává, když o 5 let později nechává v intru Peacemakera 70 sekund hodně divným retro způsobem tančit spoutu hlavních, vedlejších i naprosto nedůležitých postav. | ► Guardians of the Galaxy: Inferno ()

Lacike

To je tak gay, ze si u toho kdejaky skunk lesti bambus. Retro stylizacia je vydarena dokonale, ale dufal som, ze to bude väcsia sranda. Pre Hasselhoffovych fanusikov to je ale povinost. ()

corpsy

MCU ( Marvel Cinematic Universe ) je už dnes legendou. Hoff, je legendou už pomaly štyri dekády. Táto kombinácia je k nezaplateniu. ()

Erumocio

Perfektní, dobové, pecka. Nejvtipnější na tom je, že to z fleku válcuje běžnou produkci, kterou do nás sypou z rádií a těch televizí. ()

gemi odpad!

WTF?! Proč by chtěl někdo dobrovolně reinkarnovat vrchol východoněmeckého nevkusu osmdesátých let zvaný Ein Kessel Buntes? ()

Seniad

Výborná ukázka že se dá retro zvládnout jako v originále a nic nepoznat. Ovšem nechápu proč tam byl 80-kový i roční Hajzlhof, Mrvel indastrí, a slizký vkus kurvící geront s pedo knírem, asi zůstane záhadou. ()