Yeougaksibyeol

• Južná Kórea 여우각시별 (viac)

ChArLeNe

Prvá kdrama, ktorá sa natáčala na medzinárodnom letisku Incheon. Dej sa točí okolo každodenného životu zamestnancov na letisku a výzvam, ktorým čelia. Tým, že stále sa objaví nejaký nový problém, ktorý musia riešiť, tak epizódy nenudia. Chae Soo-Bin a Lee Je-Hoon sú jedni z mojich obľúbencov a hoci táto kdrama nie je ich najlepšia (no Chae Soo-Bin je tu asi najroztomilejšia), tak stále to bolo príjemné sledovanie. Seriál má síce svoje muchy a je plný klišé ale nijak zvlášť mi to nevadilo, pretože si radšej pozriem niečo také než nezdravé vzťahy: podpapučník a agresívna / manipulatívna / panovačná žena alebo naopak. Páčilo sa mi, že hlavný pár sú postavy s dobrým srdcom, čím mi boli sympatickí napriek tomu, že ženská postava má v určitých aspektoch nedostatky a robí chyby (čo bolo aj vysvetlené prečo). Jej postava v ďalších epizódach prechádza vývojom, a obaja sa snažia prekonávať veci, v ktorých sa cítia neistí. Tiež sa mi páčilo to, ako si boli navzájom oporou. Vývoj ich vzťahu bol netoxický, a druhá polovica sa pozerala veľmi príjemne aj kvôli tomu, že zamestnanci a šéfovia tu už toľko nekričali. Seriál ma toľkokrát rozosmial aj dojal, spríjemňoval mi chvíle a úsmev Chae Soo-Bin rozžiari všetko. ()

alba

Stars Of Fox ma nepresvedčil tak ako kórejský seriál Secret Garden, napriek tomu, že majú rovnakého režiséra. Seriálu nemôžem nič osobitne vytknúť, avšak ani naopak, nič vyzdvihnúť. Seriál ničím nevybočuje z radu. Ide o priemernú kórejskú drámu. V seriáli nie je až tak veľa postáv, takže dej nie je prekombinovaný. Láska medzi hlavnými postavami vzniká postupne, pomaly. Chýbajú mi nejaké "výrazné scény", ktoré by som si zapamätala a rovnako aj herci mi prídu skôr takí nevýrazní. ()