Manželské etudy po 35 letech

Dokumentaristka Helena Třeštíková se po uplynutí dalších několika let vrátila k partnerským párům, které poprvé na kameru zachytila při uzavření manželského svazku. (Česká televize)

Recenzie používateľa gemi k tomuto seriálu (4)

Marcela a Jiří (2018) (E02)

Hrozně silný, ale současné naprosto tragický příběh. Někdo má v životě štěstí a někdo si prožívá svůj vlastní očistec. Jako paní Marcela. ()

Zuzana a Stanislav (2018) (E03)

Stanislav je neskutečný kutil, v podstatě takový malý český Edison. Celý tento díl je o nějakých jeho méně či více šílených vynálezech. Místy to působí až groteskně (v pozitivním slova smyslu). ()

Mirka a Antonín (2018) (E05)

Člověk by řekl, že jsou to vlastně dost nesympatičtí lidé, zejména paní Mirka. Pak jsem si ale vzpomněl na vlastní příbuzenstvo a rozhodl jsem se, že se podobných soudů raději zdržím... Skvělá je ovšem sebereflexe jejich syna Tomáše. Pokud se na svůj život dokáže podívat takto kriticky, potom vidím velkou šanci, že se z těch problémů skutečně vyhrabe. ()

Ivana a Václav (2018) (E06)

Asi nejsilnější (ačkoli, s Marcelou se to špatně porovnává) příběh série. Zůstali spolu, ale to, čím si procházejí, tedy rozhodně není žádná romance. (6. 1. 2022 - druhé zhlédnutí) ()