Manželské etudy po 35 letech

Dokumentaristka Helena Třeštíková se po uplynutí dalších několika let vrátila k partnerským párům, které poprvé na kameru zachytila při uzavření manželského svazku. (Česká televize)

Recenzie používateľa subic k tomuto seriálu (6)

Ivana a Pavel (2018) (E01)

V závěrečných titulcích je 2017. Od předchozího téměř idylického dílu, kde měl v podstatě monolog Pavel, se ten život výrazně změnil. Točili to někdy od 2011, děti jsou pryč z baráku a ti 2 si jdou každý svou cestou. Navíc se toho v podstatě dost událo, mnohem víc než v předchozích 2 dílech, rozvod, děti, jejich vztah s rodiči, jejich partnerské vztahy a jejich děti. Původně jsem tomu dal 3 frčky, protože jí fakt křuplo v hlavě z té staré vojenské techniky, kdežto jeho furt ten chopper baví, ale pak jsem o tom přemýšlel, resp. vzpomněl jsem si na to několikrát během pár dní, že to je docela silný příběh, tak jednu přihazuju. Koukám na to znovu na začátku roku 2023 a Pavel tam měl na úplném konci celkem zajímavý komentář k agentu Burešovi, tehdejšímu ministru financí. 7/10 ()

Marcela a Jiří (2018) (E02)

Marcela a Jiří, ale zcela bez Jiřího. Jeho roli tu převzal syn Tomáš. Jednoznačně nejdepresivnější příběh této série. A tentokrát tu od Třeštíkové padne nezvykle minimum otázek. ()

Zuzana a Stanislav (2018) (E03)

Zuzana a Stanislav už zcela bez Zuzany. Tu tady nahradili jejich 2 děti. Tahle dvojice mě míjela a celkem jsem se u toho nudil. Ale Stanislav jako antiBabiš dobrý. ()

Zuzana a Vladimír (2018) (E04)

Vladimír si dál žije svým bohémským životem. No budiž, ale i tak je tahle dvojice snad úplně nejnudnější ze všech. ()

Mirka a Antonín (2018) (E05)

Nový celkem velký dům i s buzénem, BMW, ona má své minikadeřnictví, on stále prodává ráfky, ale na konci je po 18. letech odejit, takže trochu depka. Ona už moc točit nechtěla. Dcera taky už nechtěla točit a vůbec se zde neobjeví. Syn se vyučil kuchařem, nemá práci, bydlí u rodičů, až se z něj stane smažka se vším všudy a ke konci skončí na 2 roky asi v Rapoticích. Na konci se vrací domů, najde si práci na stavbě. Sice dříve dost střídavě oblačno, ale těmhle to vydrželo. ()

Ivana a Václav (2018) (E06)

Tahle dvojice mě oslovila nejvíc. Před těmi 5 lety mě to asi oslovilo hodně, že jsem tomu tehdy dal 5 frček. A nebyl jsem sám. Z dnešního pohledu to zase trhák nebyl. ()