Novoland: The Castle in the Sky

• Čína Jiu zhou tian kong chen (viac)

Jirka_Šč

V naší televizi a zejména na menších městech, by to mohlo mít úspěch. Líbivý mainstream, limonáda, klišé a logika, která občas pláče někde v jeskyni. Byla kdysi dávno krajina, kde žili modroocí a lehce arogantní lidé s křídly. Ostatní smrtelníci také toužili vznést se na nebesa. Do toho nějaká reinkarnace bohů, silně arogantní modrooký princ a nemodrooká krásná dívka. Nevadilo mi, že vzdušné lodě vypadají jako něco, co ztlučete z toho, co najdete ve skladu IKEA a pomalujete jasnými barvami, nevadila mi jistá levná fantasy pohádkovost. Vadila mi jistá "mentální levnost". Prostě, jako kdyby to natočili u nás. Po polovině jsem to už nevydržel, dva díly vynechal, zrychleně přetáčel, pořádně se podíval až na závěrečný díl (2x, protože existují dvě verze konce) a myslím, že mi nic neuteklo. Hodně jsem přemýšlel, jestli 2 nebo 3*, protože to má i světlé chvilky (zejména, když děj začne temnět, postavy začnou umírat a hlavní hrdinka je bičována nebo se ocitne v "akváriu") a je to +- 50%, ale pak jsem si řekl, že seriálu, který přetáčím, dát 3* nemohu. ■ MV https://www.youtube.com/watch?v=00fYzeAEZaU ■ Ženy, které vzdychají po krásných chlapech, budou zřejmě hodnotit výš. ■ P.S. Kdybych si měl vybrat, mě byla příjemnější tato princezna: https://3.bp.blogspot.com/-fc5YvXErZjo/WLBe6ew1kUI/AAAAAAABOu8/0MldodhB2rYSyknxUP1gVyZdxi-0PvQBQCLcB/s1600/vlcsnap-00022.png ■ P.P.S. Zajímavé, že se člověk tolik rozkecá o věcech, které kritizuje. ()

Rachi

Nejsem velký fanoušek čínského Drama . Ovšem co do obsahu námět byl docela povedený i když provedení dosti vázlo. Pominu li veškeré neústřední dění, jedná se o úplně klasickou a všechna klišé zahrnující love story . Jež ve své podstatě provází všechny snímky tohoto žánru. Pro čínské publikum bežné ( slečna potká pána on je na oko arogantní, ale postupem času prokazuje slečně své kvality. Slečna nemůže jinak a musí absolutně, bezmezně pána milovat až za hrob) Jste li s tímhle faktem od začátku smíření budete schopni shlédnout celých 28 30 minutových dílů. Ve kterých se vlastně i přes vykonstruované drama/ NEdrama nic neděje . Fantasy prvky seriálu přidali to minimum šťávy, aby člověk neměl pocit, že se dívá na kteroukoliv sérii této podobné . Například Princess of the Lan - Ling King . ()

skorpik42

Som z toho trochu rozčarovaná. Strašne som sa na to tešila, ale po prvých dieloch som si uvedomila, že je to iba telenovela s nie príliš vydarenými kulisami a rekvizitami. Všetko vyzeralo lacno a plastovo. Jednu hviezdičku som pridala, kvôli cisárovi okridlenych, lebo to bola najprísnejšia časť celého seriálu. Teraz som v rozpakoch, oplatí sa pozrieť druhú sériu, keď tam on nie je? ()