Anglie roku 1990. Patrick Melrose je nyní ve svých jednatřiceti letech konečně čistý a provozuje právnickou praxi. Navzdory tomu, že se vyhýbá společenským událostem a jejich nevyhnutelným pokušením, je Patrick svým nejlepším kamarádem přesvědčen, aby se zúčastnil akce pro společenskou smetánku v Cotswolds. Jedná se o oslavu padesátých narozenin Sonnyho Gravesenda, kterou uspořádala bývalá milenka Nicholase Pratta Bridget. Na seznamu hostů nechybí velvyslanci, lordi ani princezna Margaret, takže to poslední, co Bridget potřebuje, jsou novinky o Sonnyho nevěře i o tom, že bude jeho milenka na večírku přítomna. Večer je v plném proudu a protože Patrick poprvé nahlíží na tento dekadentní svět střízlivýma očima, využije příležitosti, aby s Johnnym všechno rozebral. Konečně je schopen myslet jasně a tím, že se svěří svému nejlepšímu příteli, je zase o krůček blíž k vyrovnání se s bolestným dětstvím. (Cinemax)

skeptic

Po prvom dieli som sa trochu strachoval, že v podobnom drogovom opojení sa budú niesť aj ďalšie diely. Našťastie to tak zatiaľ nie je a v každom dieli nám tvorcovia ponúkajú niečo iné. Tým pádom aj Cumberbatch sa môže predviesť v rôznych hereckých polohách a situáciach, čo aj určite pomáha dať jeho postave tretí rozmer. ()

zsn

Pocity máme s Benedictem stejné, to však nic nemění na tom, že prvnímu dílu už se ani druhý ani třetí nevyrovná. Z 5 hvězd propad na 1-2, to je velký skok. Celá kvalita stojí na Benedictově hereckém umění. To měl šanci ukázat právě jen v prvním díle. Od té doby nastala nuda v podobě historických šarvátek jeho rodičů a dalších lidí, a to mne nebaví. ()

Necrotongue

Třetí epizoda, potřetí plná palba, ale nejzajímavější mi připadá to, že je každý díl zcela odlišný, a přitom jsem se zatím pokaždé skvěle bavil. Tentokrát se téměř vše odehrávalo na party vyšší třídy a byla to taková snobárna, že jsem se tetelil blahem. Zatím jsem nadšený. ()

Chudobka

Třetí díl rovněž nezklamal. B. Cumberbatch dokazuje, jak výborný je herec. Prostředí smetánky s pokřivenými vztahy a přetvářkou a v tomto světě existuje přátelství, které přináší naději. ()

matolas

Celkom solídna dráma, chýbala však tomu nejaká silnejšia scéna. Plus už by scenáristi mohli nájsť nejaké iné klišé, keď chcú zobraziť závislého človeka na liekoch/drogách, ako záber, kde ich daná postava zapíja alkoholom. ()