JamesSi

Seriál, který to bohužel neměl jednoduché. Původně TBS plánovala nový animační blok, ve kterém mělo být Close Enough, Tarantula a policejní animák od Louise CK. Těsně před odvysíláním byl Louis CK vymetoován a tak se zbylé seriály ocitly v limbu. Close Enough nakonec vyšlo na HBO Max a Tarantula byla náhodně dropnuta celá na VOD. Tarantula je takový slice-of-life animák o white trash zoufalcích, poetech a huličích. Každá epizoda je vyprávění náhodné storky od hlavního hrdiny - tatéra, který žije právě v napůl pajzlu/napůl bytovce zvané Tarantula. Jeho kámoši jsou mladý mexičan, metalový kytarista a spisovatel sci-fi erotických braků. Storky úmyslně nikam nevedou a jsou vždy vyřešené náhodou. Pokus o trochu podobný feel jako třeba Big Lebowski akorát ještě s menšími "stakes". Takové ze života chudých v LA. Teď otázkou jestli se na seriál naladíte nebo ne. Já jsem na tom tak napůl. Avšak i kdyby jste se na to naladili tak musím říct, že z deseti epizod na internetu naleznete zhruba sedm a v to ještě ve velmi špatné kvalitě. ()