Necrotongue

Miluju český dabing, který si se mnou vytře prdel (omluvte mou klačtinu) ve chvíli, kdy se ve filmu či seriálu mluví více jak jedním jazykem. Reluův pobyt ve Španělsku jsem si opravdu užil; mohl jsem si alespoň zavzpomínat na své rané dětství, kdy jsem byl až do pěti let odkázán jen na obrázkové knížky a leporela. No, a protože španělsky nemluvím (vyjma několika frází ze hry Resident Evil 4), musel jsem si skládat příběh jen z obrázků, což byl problém, protože každému, kromě Relua, jela huba jako flašinet, a já tak mám pocit, že mi leccos uniklo. Ale i kdyby nebylo mých jazykových omezení, nebyl bych zrovna nadšený, protože mě změna destinace jen utvrdila v názoru, že HBO svými nápady seriálu neprospělo, takže jsem vlastně rád, že to mám za sebou. Po první sezóně by mi taková myšlenka vůbec nepřišla na mysl. No, a to zběsilé finišování, ve snaze alespoň jakž takž zakončit všechny dějové linie, mě taky nemohlo potěšit. / Poučení: Čas od času je hezké, vzít mrtvé na výlet. Třeba do lesa. ()