Méně ortodoxními způsoby se Reluovi rychle podaří získat důležitou informaci, díky níž je už jen kousek od zjištění jména osoby, která má odpovědi na všechny jeho otázky. Teddy se zapojí do Reluovy pomsty a díky brutálnímu zážitku je zasvěcen do světa násilí, kde člověk musí zaplatit za všechno a nikdo nevyvázne bez šrámů. (HBO Europe)

Necrotongue

Tak jo, druhá sezóna se tímto dílem vydala ve stopách první řady, což je jedině dobře. Pravda, úvod třetí epizody mi zatím zůstal poněkud nejasný, jinak jsem se ale po všech stránkách skvěle bavil. Ano, tvůrci zapomněli na svatby i na permanentně protivnou manželku a raději seriál vrátili do tempa na jaké jsem byl u nich zvyklý, přihodili odpovídající atmosféru, nesklouzli k vyumělkovaným rozhovorům, ale soustředili se na realistické dialogy, které šly k jádru věci, mezi něž patřil například tento: "Co děláš?" "Chčiju." No jo, no, žádná velká romantika, tady se holt vycházelo spíše z reality. / Poučení: Právo útrpné je pěkné svinstvo, ale navzdory všem pochybnostem přináší výsledky. ()