Po šokující události, kterou si museli projít, se Magda s Teddym snaží vrátit svůj život do zaběhnutých kolejí. Relu se pustí do hledání stop, které by ho přivedly k odhalení pravdy o tom, co se doopravdy stalo. On i Kapitán souhlasí, že dosáhnou spravedlnosti na vlastní pěst a budou vždy o krok napřed před policií. (HBO Europe)

Necrotongue

Aha, tak se mi zase potvrdilo, že svatební veselí není nic pro mě a že mi umí pěkně pokazit atmosféru. Ve druhé epizodě se obřadně nekřepčilo, a rázem bylo všechno lepší. Relu se vrátil v obvyklé formě a z jeho mlčení bylo jasné, že na jeho slova dojde. Tvůrci se v tomto dílu vrátili k atmosféře první sezóny a udělali dobře, protože se s ní vrátila ta zvláštní nálada, při níž musím neustále počítat s tím, že k něčemu dojde. Zpravidla k něčemu nepříjemnému. Ještě musím dodat, že nemám rád provařená klišé z gangsterských filmů a seriálů, ale pro návrat mé oblíbené postavy to pro jednou přejdu. / Poučení: Když před tebou začne vést hlava místního organizovaného zločinu monolog o svých idylických představách, ujisti se, že nestojíš na igelitu. ()