Relu je v obtížné situaci. Uzavře dohodu s Tomou, mafiánským bossem ve městě Konstanca, v níž se zaváže k zabití Capitanua. Když ale zjistí, že je jeho dcera těhotná a otcem je Kapitánův syn, dokáže svůj slib dodržet? (HBO Europe)

DonBraso

Já můžu říct,že druhá sérka lepší než první.Za prvé opadlo to zbytečné cachtání na pětníku a šlo se hned vcelku na věc.Pravda je,že šest dílů je málo a je to znát,že poslední dva díly jedou koňskou silou hrozně dopředu.To seriálu doopravdy nesvědčí,ale zase jede. Přibylo určitě víc černýho humoru a dialogy jsou ještě větší kameňáky,než kdy dříve.Postava vyšetřovatele je top,jen doufám,že ve třetí sérii jestli má být,tak by měl mít větší místo před kamerou.Ano,nějaký postavy se tu pomalu mihnou,některý odejdou z fleku pryč a některý zas zničehonic přijdou,ale to je vlastně ta jediná kaňka na tom lahodným koláči.90% ()

DwayneJohnson

Po skvělé, první sérii pěkně z hrušky dolů. Seriál kulhá hlavně po scenáristické stránce a zkrácení na šest epizod rozhodně nebyl promyšlený tah. Vím, že za to nemůžeš, sympaťáku Serbane, ale je dost možné, že po téhle sérii s Tebou definitivně skončím. Pokud tedy ještě nějaká někdy bude. ()

Necrotongue

Ve druhé sezóně seriálu se, bohužel, ukázalo, že peníze opravdu vládnou světu, takže si HBO zjevně prosadilo své "zlepšováky", rumunský seriál se tak stal záležitostí spíše evropskou a z civilně pojatého příběhu o organizovaných zločincích se stal postupně akční thriller, v němž všechno funguje mnohem více na efekt. Netvrdím, že byla druhá série špatná; já jsem se u ní tedy nenudil (s výjimkou úvodní epizody), ale často jsem pociťoval zklamání nad tím, že pro mě všechno ztratilo svou uvěřitelnost a že tvůrci sklouzli k obvyklé tuctovosti, která je mnoha krimi seriálům vlastní. / Poučení: Někdy jsou změny jen na překážku. ()

klukluka

Druhá série má trochu jinej feeling, než ta první, ale je pravda, že Relu už je taky někde trochu jinde, krapet nám vyrost. Má to ale spád a neustále si to udržuje napětí, což je obdivuhodný, protože zdroj toho napětí se jednak neustále mění a v určitém nebezpečí se tu často nachází hned několik postav, které divákovi nejsou lhostejné. Vyšetřovatel na můj vkus až moc teatrální, ale ani on mi to nepokazil a každému na potkání budu tvrdit, že je to vynikající seroš, byť ho dělali v zemi, kterou si s kvalitním filmem spojuje jen málokdo. ()