Necrotongue

Po minulé akční jízdě šlo spíše o klidnější díl, to ale neznamená, že by byla čtvrtá epizoda nezajímavá. Pravda, po střechách se toho moc nenaběhalo, municí se tentokrát taky šetřilo, to mi ale vůbec nevadilo, jelikož se vedly tuze zajímavé (ale samozřejmě i méně zajímavé) rozhovory. Jsem si naprosto jistý, že by pro mě svět organizovaného zločinu nebyl. To aby člověk furt někde lítal, vyřizoval kšefty, a když by udělal chybu, nikdo by mu jen nesebral prémie. Ne, ne, takový způsob života by mě znervózňoval. Teď jsem navíc zjistil, že by mi vyšetřovatelé mohli kontrolovat tep, a na to já fakt nejsem. Díl na mě, jak vidno, zanechal dojem, atmosféra byla hustá jako smetanová, takže je to za čtyři, ať tratím. / Poučení: Správný hrob by měl mít hloubku alespoň metr osmdesát. ()

klukluka

V jednom komentáři u první řady jsem zmiňoval, že to na mě působí málem jako dokument. Ten dojem už nemám. Jsou tu klasický seriálový dialogy, navíc se jakoby neustále opakují (Relu vs. zkorumpovanej policajt, pošahanej vyšetřovatel Emilian vs. Nico apod.). Už tomu nevěřím (Relu prchá před střelbou, odnikud nevykoukne jedinej člověk), stala se z toho standardní, zaměnitelná, zapomenutelná věc. ()