klukluka

Člověk by úplně zapomněl, že by se možná mělo fandit víc policajtům. Ale zkuste to, když je darebák vzornej otec od rodiny, a když s ní zrovna náhodou nežije, tak se podobá buddhistickýmu mnichovi, zatímco policajt trpí všema psychiatrickejma diagnózama světa a střílí chudáky napravený kriminálníky jak špejle na pouti. Jestli tohle náhodou není vlastně ta největší slabina tohohle seriálu..? ()

Necrotongue

Předchozí díl pro mě byl až na závěrečnou čtvrtinu dějově skoupější, třetí epizoda fungovala pěkně v tempu od samého začátku. Můj morální kompas je z toho všeho jaksi neustálený; jedno je jasné, všichni jsou tu šmejdi (nebo alespoň valná většina), ale něco mi říká, že jsou členové místní buňky organizovaného zločinu přece jen morálně výše než z řetězu utržené policejní složky. No, to je ale vlastně nepodstatné, protože jak jsem už zmínil, šmejdi jsou tu téměř všichni, a kdyby to bylo na mně stejně bych jako prvního utratil Chuckieho, jelikož mi pije krev jako zkušený, několik staletí starý upír. / Poučení: V dnešní době mají už i uši uši. ()