Yellowstone

• USA Yellowstone (viac)
USA, (2018–2023), 45 h 19 min (Minutáž: 37–93 min)

Kevin Costner, Kelly Reilly, Dave Annable, Kelsey Asbille, Wes Bentley, Gil Birmingham, Ian Bohen, Luke Grimes, Cole Hauser, Jill Hennessy, Danny Huston (viac)

John Dutton bráni svoj ranč pred nemilosrdnými developermi, indiánskou rezerváciou a inými nepriateľmi, ktorí chcú získať jeho pôdu. Toto všetko na pozadí rodiny, politiky a jeho odkazu. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa micle21 k tomuto seriálu (19)

Rozbřesk (2018) (S01E01)

příště už trošku zdvihnout tempo ()

Zabít posla (2018) (S01E02)

Costner je prostě bůh! ()

Hodní koně nejsou (2018) (S01E03)

Tak mě to konečně pořádně pohltilo. Příběh je vymyšlenej skvěle, realizace taky nepokulhává, Sheridan v nejčistší formě. Sice se tu nepravděpodobně hrozně umírá a někdy nad tim až rozum zůstává stát, ale myslím, že si to užiju až do konce. ()

Dlouhý černý vlak (2018) (S01E04)

Skvělé prostě, dokonalá hudba, atmosféra houstne a Costner pořád vládne. Trošku mi chybí ten první syn, ale zástupce ho dobře nahradil. ()

Návrat domů (2018) (S01E05)

Neskutečná řež. Zamiloval jsem se do toho. ()

Vzpomínání (2018) (S01E06)

Tak to uteklo po hříchu rychle! ()

Vyvrcholení: První část (2018) (S01E08)

Samozřejmě, že musí spadnout z koně zrovna na tyč ostnatého drátu. Laciný střih a je to. Pořád skvělá žánrovka, jenom mě ty nehody a zabíjení už trošku vytrhávají z atmosféry. ()

Hřmění (2019) (S02E01)

Pomalejší rozjezd, ale bejk v baru boží a ten lékařskej zákrok celkem drsnej. Kevin vydrží až do konce! ()

Nové začátky (2019) (S02E02)

Takže má novýho, hm? :) ()

Pach zoufalství (2019) (S02E03)

V rodině Duttonových prostě vůbec nic nefunguje..člověk se jim i zdráhá fandit.. ()

Vykrvit (2019) (S02E06)

Ta Jimmyho linka mě dostala do kolen. ()

Za námi jen šeď (2019) (S02E08)

Bratři Beckovi mě příjemně překvapili jako nepříjemní protivníci. ()

Hříchy otců (2019) (S02E10)

Ty kráso, pecka! Byl jsem napnutej jak kšandy.. ()

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

20.09.2023

Ještě začátkem roku platil Yellowstone za jeden z nejsledovanějších a díky péči scenáristy Taylora Sheridana (Sicario, Wind River) taky nejstabilnějších seriálů v Americe. Jenže s tím, jak… (viac)

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení