Yellowstone

• USA Yellowstone (viac)
USA, (2018–2023), 45 h 19 min (Minutáž: 37–93 min)

Kevin Costner, Kelly Reilly, Dave Annable, Kelsey Asbille, Wes Bentley, Gil Birmingham, Ian Bohen, Luke Grimes, Cole Hauser, Jill Hennessy, Danny Huston (viac)

John Dutton bráni svoj ranč pred nemilosrdnými developermi, indiánskou rezerváciou a inými nepriateľmi, ktorí chcú získať jeho pôdu. Toto všetko na pozadí rodiny, politiky a jeho odkazu. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (48)

Yellowstone (2018)

1. Serie: Pro me jde o serialovou pecku roku. Soucasny western z kraje, kde vsichni musi byt drsni jak smirkovy papir, ktery vsech devet dilu paradne slape, to si necham libit. Skvele obsazeni v cele s Costnerem a Reilly, skvela atmosfera bezutesneho kraje, kone, auta, pusky a helikoptery, to vse Sheridan namichal do paradniho westernoveho koktejlu, u ktereho se nemuzu dockat dalsi serie. 2. Serie: Stale me to strasne bavi. Lepsi western jsem dlouho nevidel (mozna od prvni serie). Bavi me to, skvele se na to kouka a je to napinave jak byvaji nejlepsi thrillery. To vse v opravdu neokoukanem prostredi, kde i ta nejvedlejsi pribehova linka me proste bavi. Sheridan je borec a v druhe serii to ukazuje nejen za psacim strojem, ale i v sedle! ()

Season 1 (2018) (S01)

Pro me jde o serialovou pecku roku. Soucasny western z kraje, kde vsichni musi byt drsni jak smirkovy papir, ktery vsech devet dilu paradne slape, to si necham libit. Skvele obsazeni v cele s Costnerem a Reilly, skvela atmosfera bezutesneho kraje, kone, auta, pusky a helikoptery, to vse Sheridan namichal do paradniho westernoveho koktejlu, u ktereho se nemuzu dockat dalsi serie. ()

Rozbřesk (2018) (S01E01)

Nikdo dneska nepise a netoci takove chlapske filmy jako Sheridan. Vsichni jsou drsni jako smirkovy papir, ale zereme jim to i s navijakem. Tak to mam rad a prvni hodina a pul bylo luxusni uvedeni do deje, ktery pohaneji fakt zajimave charaktery. Na konci to krasne vygradovalo a jestli tak bude gradovat celych deset dilu? Uff. ()

Zabít posla (2018) (S01E02)

Pomalejsi a hloubavejsi vypraveni je mnou u westernu vyzadovano. Zde jsem ho dostal, ale i presto se dej a postavy prijemne posouvaji dal. ()

Hodní koně nejsou (2018) (S01E03)

Paradni dil se spoustou deje a napeti. A pak, ze westerny musi byt pomale? ()

Dlouhý černý vlak (2018) (S01E04)

Dramaticky oblouk pomalu ale jiste houstne a mame tu serialovou pecku leta! ()

Návrat domů (2018) (S01E05)

Stale to je pecka. Paty dil se venuje spis vedlejsim linkam, ale o to je osobnejsi a mozna i pusobivejsi? ()

Vzpomínání (2018) (S01E06)

No vida, to byl zajimavy twistik a i fakt necekany. Jsem moc zvedav, co z nej vykresou v dalsich dilech. Snad ho sem Sheridan nedal jen pro to aby mel twist, ale hezky ho rozehraje v dalsich dilech. ()

Bestie mezi námi (2018) (S01E07)

To byl ale depresivni dil. Vypada to, ze se vsechno pred finale radne podela. Btw. zase jsme tu meli klasickou westernovou proprietu moc zajimave pouzitou! ()

Vyvrcholení: První část (2018) (S01E08)

Vsechno se to Johnovi sere a ja se nemuzu dockat finale. Jak tohle skonci? To nemuze skoncit dobre, bohuzel. ()

Vyvrcholení: Druhá část (2018) (S01E09)

Fajn finale, ktere moc hezky rozehralo karty pro dalsi sezonu, ktera prijde doufam asap. ()

Season 2 (2019) (S02)

Hřmění (2019) (S02E01)

Neo-cowboyove jsou zpet a ja mam radost. Mam tu vsechno, co me bavilo na prvni serii a peknou porci dramatu navic. Trosicku tu chybi stinger jako v prvnim dilu prvni serie, ale i tak jsem moc zvedav, kam se druha serie ubere. ()

Nové začátky (2019) (S02E02)

Nove charaktery, nove dynamiky, jen doufam, ze z toho nebude telenovale. Moc me nezajima, jestli mlada pani skonci s plavcikem, nebo ne. ()

Pach zoufalství (2019) (S02E03)

Dva brachove z casina vypadaji zajimave a maji celkem potencial, kam se asi vyvinou? No a ten twist s pravnickym brachou Jamiem, neprisel vam moc uspechany a na silu? ()

Zůstávají jen ďáblové (2019) (S02E04)

Super policejni prace, to me bavilo moc a take brachove z casina? Ja jsem rikal, ze budou zajimavi! ()

Dotknout se nepřítele (2019) (S02E05)

Jo, libi se mi to. Mrtve kravy, bouchacky, vyhrozovani a i kovbojske srandicky. A dokonce i sam tvurce Sheridan se stavil ukazat zac je toho konske sedlo? Parada. ()

Vykrvit (2019) (S02E06)

Bavi me to cim dil tim vic. Jamiemu konecne hrablo, hlavni story se paradne zamotava, vsichni jsou proti vsem a zaroven spolu proti ostatnim. A i vedlejsi storky jsou fajn, Jimmymu se proste musi fandit, ne ze ne. ()

Zmrtvýchvstání (2019) (S02E07)

Zbyvaji tri dile do konce a nabira to slusne obratky. Tluste jde do tenkeho, krev na rukou vsech a bude hur! Tak se mi to libi, jen houst! ()

Za námi jen šeď (2019) (S02E08)

Schyluje se schyluje. K necemu velkemu. Nakouknuti do indianske kultury bylo celkem necekane a super. A ja si nemuzu pomoct a jdu hned na dalsi dil. ()

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

20.09.2023

Ještě začátkem roku platil Yellowstone za jeden z nejsledovanějších a díky péči scenáristy Taylora Sheridana (Sicario, Wind River) taky nejstabilnějších seriálů v Americe. Jenže s tím, jak… (viac)

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení