John a Beth sa hádajú. Jimmy musí urobiť dôležité rozhodnutie. Kayce sa púšťa na novú cestu. (SkyShowtime)

LachtanShows

Sorry, fakt to trvá, ale čas je neúprosný a k tomuhle seroši se dostanu jen skrze cesty ve vlaku. Taky už to vůbec není tak poutavý banger jako ve svých začátcích, ten rozpad rodiny, o které to celé bylo, je a bude, mi prostě nejde přes srdce. ()

castor

John riskoval za životy druhých, což se Beth zoufale nelíbí. Večeře se vrací do jídelny, protože nasraný je tentokrát John. A dá Beth přednášku o morálce a o zlých vlcích („Nic takového jako morálka neexistuje. Ne v tomhle království. Nebo zruš ten svůj zasraný slib, tati. Prodej to tady, vem peníze, kup si polovinu Oklahomy a chovej dobytek příštích 20 generací tam, kde se nikdo nebude srát do tebe ani do tvé země!“). Jamieho kandidatura má nemalou trhlinu. Za mě jen potvrzení předešlých rozpaků a fakt, že není moc kde brát. ()

muti

John zisťuje že jeho babe Summer hrozí reálna basa a za všetkým je Beth. Prichádza jej labutia pieseň a bude plná sĺz. Rip ostáva stranou, múdry to muž. Hrdinom tejto časti je mladý chalan, ktorý už nielen kyda hnoj, ale sa naučí jazdiť, všetkých pobije v kartách a aj v trashtalku. Kayce sa ide zhulit do hôr aby sa stretol s vlkom, len aby jedného aj nedostal. Jimmy dosiahol pravdu a teraz sa musí rozhodnúť čo s ňou. Ona naňho nebude klásť nároky, tie musí na seba klásť sám. John dáva svojmu nemesis steak a riadnu slovnú omáčku. Dobrú chuť. ()