John sa snaží pomstiť s pomocou nečakaných spojencov. Beth objasní Carterovi, aké má možnosti. (SkyShowtime)

muti

John si užíva chvíle pred krbom a lá Godfather pričom sledujeme rozsekanie milície. Skvelý štart. Jimmy ide na turné s režisérom, chlapi mu nedajú nič zadarmo. Nemáš lano? Veď si na ranči. Trochu výchovy skúsi aj Beth, ktorá o tom prd vie a napokon opäť príde na Ripove slová o disciplíne. I'm sorry baby that I was right. Indiáni dajú Johnovi skvelý darček, čerstvú stopu. Monica projektuje svoju nevôľu života na ranči na Tatea, ktorý sa opäť zosypáva. Monica je otravnejsia ako Beth, od tej človek aspoň vie čo čakať, Monica je prototypom neistoty. Kayce ide naučiť milionára z Kalifornie susedským vzťahom. ()

castor

John Dutton má zřejmě to nejhorší za sebou, a tak může znovu spřádat plány proti těm, kteří jemu a jeho rodině na konci třetí série ublížili. Kayce naučí problémového souseda, jak být dobrým sousedem. Samozřejmě zase po svém, protože nějaký závazný právní předpis tady nehraje roli. Zákony prostě pro tuhle rodinu neplatí. Jimmyho osud je zpečetěný, otázkou je, zda to diváka zajímá, protože chtě nechtě platí jen za dalšího z množství honáků, který, kdyby jej srazil zítra náklaďák, divákovi chybět nebude. ()

LachtanShows

Protože už mě trochu štve, jak se ve Žlutém kameni polevilo z dříve tak nastaveného tempa, musím (i když nerad) snad poprvé nasolit průměr a doufat, že se nebudu až do prozatímní půlky páté řady čím dál tím víc nudit. ()