Beth naďalej bojuje s Willou Hayesovou a predloží Johnovi lukratívnu ponuku. (SkyShowtime)

castor

„Když už mi lezeš do rodiny, mohl bys být, prosím, aspoň jediný, který se se mnou baví?“ Letiště, lyžařské středisko, hotely. Market Equities bude tlačit na vládu, aby půdu vyvlastnila. Veřejné zájmy, pracovní místa. Ranč má sice peníze na rok, na dva, co potom? Jenže táta! Monica udělá odvážný krok, dva z honáků zase dostanou lekci od dua potížistů. Čímž si sami zadělají na pořádný průšvih. Zase jednou fajn díl, který potěší hutnou atmosférou. ()

LachtanShows

Pořád nějak nemůžu přijít na chuť veškeré té “vatě” ohledně původních obyvatel a zejména samotné Monicy, kterou si snad nikdo nemohl do teď ještě oblíbit. Ale to za chvíli hrdině zastíní příchozí shitstorm. ()

muti

My shortujeme teba, ty shortuješ nás. Pump and dump, you dumb biatch. Aneb, karta sa obrátila. Monika stále klame, pretože nikoho nezabila. Prečo sa Rainwater tak rýchlo dostáva na miesto činu? Boli snáď dohodnutí a Monika bola volavkou? Nejak som to nepochopil. S kým z auta si vymenila Monika pohľady? Kedy chcel od nej Rainwater aby vabila random typka? Ako dlho tam musela čakať? Prečo tam nabehol tucet áut? Ako vedeli že ju vezme presne tam, keď až potom našli prvé telá? (Prvá obeť z minulej časti bola niekde úplne inde) Prečo musel čakať Mo až do poslednej sekundy? No jo, a John dostáva ponuku, ktorá sa neodmieta. Unless... ()