Johnovi nepriatelia priamo zaútočia na ranč. John si nájde nečakaného spojenca. (SkyShowtime)

Kaka

Detektivní díl, nové zajímavé postavy na scéně (chce to více Kelly Rorbach) a opět vládne celé show Beth, jejíž komplikovaná, nepředvídatelná a nejednoznačná postava je ukázkovou prací scénáristů a herečky samotné. ()

castor

Pokřivené charaktery dál vládnou. Rodinný byznys rozkládá rodinné vztahy. Letadlo shodilo na pastviny „mňamku“ a Johnova rodina má plné ruce práce. Podle pravidel se tady už dávno nehraje. Vztahy mezi Beth a Jamiem jsou ještě napjatější. Rip se zase ukáže jako neskutečný bourák a Jimmyho linie se jeví jako poměrně zajímavá. Platí, že každý krok a každé rozhodnutí jsou vykoupené pořádnou měrou psychického vypětí. Každopádně je pro Sheridana mírně svazující, že si za posledních pár let nastavil laťku docela vysoko. ()

muti

Táto časť mi pripomína podobenstvo o kúkoli, len s tým, že v hre je nielen stádo, ale aj budúcoročné úrody. Tomu vravím next level. Detektívny nádych je tu skvelý. Za mňa najslabším článkom ostáva Beth, pretože jej už vôbec nerozumiem. Najprv radí bratovi aby odstúpil, len aby ho na to vysmiala, aký je chudák a ešte ho aj poníži pri večeri. Čo tým sleduje? Rip sa ukázal ako pravý býk. Zatiaľ sa mi zdá že len rozleptáva rodinu zvnútra. Jediným pozitívom je tu zmierenie Kayceho a Moniky. Fun fact: polovičná Číňanka hrá indianku, ktorá učí o indiánskej histórii 🤷 ()