Jsou mladí, krásní, bohatí a mají naplánovanou úžasnou budoucnost. Ale co když jim ke splnění jejich snů chybí jedna nebo dvě mrtvoly...? Kamila a Will jsou spolu zasnoubení, ale to Willovi nebrání, aby si užíval i s jinými dívkami. Jednou z nich byla i Heidi, ale když za Willem znovu přišla, on ji odkopl. Scéna se udála na střeše a na poslední chvíli přišla i Kamila. Celé to skončilo nehodou, při které Heidi spadla ze střechy a zemřela. Will, Kamila, Annabel a Rick z místa nehody utekli, ale na střeše je viděla a vyfotila Lisa, kamarádka Heidi. Čtveřice bohatých dětí se k ničemu nepřiznala, ale Lisa dala dost hlasitě najevo, že o nich ví. Will ji chce vyplatit, ale Annabel a Rick si myslí, že to Lisu neumlčí. Will tedy začne uvažovat o vraždě, což se nelíbí Kamile. Ta se tedy pokusí si s Lisou promluvit, ale tu nic nezajímá. Lisa je následně pozvána na drink k Willovi domů, ale tam ji Rick zdroguje a Kamila pak udusí. Musela Lisu zabít, protože jí ostatní nevěřili. Kamila jako jediná nepochází z bohaté rodiny. Čtveřice nastražila všechny důkazy tak, že to vypadá, že Lisa prostě odešla. Ale brzy kolem čtveřice začne čmuchat jeden detektiv. Rick se s vraždou moc dobře nesmířil, a proto začal brát drogy, které sám prodával. Rick a Annabel to nesou velmi špatně a dokonce se chtějí přiznat policii, což se nelíbí Willovi. Ten má na každého nějakou páku, aby nepřestávali mlčet. Rick se díky tomu přestal s Willem bavit. Všichni čtyři kolem sebe vídají nezvyklé věci, které mají ostatním ukázat, že zabili Lisu. Jde o osobní věci Lisy, které se náhle objevují, nebo naschvály, které nedokáží vysvětlit.

Rick nakonec kvůli drogám a nehodě při tréninku veslování skončil v bezvědomí a nikdo netuší, zda se probere. Annabel je z toho celá špatná. Jen pár dní poté se u Willa koná tradiční večírek v maskách. Ten večer je Lisa náhle aktivní na svém facebooku a napíše, že je s Willem, Kamilou a Annabel na Willově večírku. Na večírku se objeví i onen detektiv. Will si pak všimne jedné z obsluhujících a věří tomu, že je to Lisa. Will, Kamila a Annabel se proto rozhodnou vykopat tělo Lisy z hrobu, ale žádné tam není. Annabel je hysterická a chce jít za detektivem, ale Will se ji snaží zastavit. Jejich hádka skončí tak, že Annabel padá ze schodů a umírá. Will je zatčen. Kamila a Lisa celou dobu spolupracovaly. Kamila si od Willa převedla dostatek peněz pro ni i pro Lisu. Kamila pak vystupuje v televizních novinách a stává se slavnou. Takto si Kamila otevřela dveře na Broadway, kam se snažila dostat již předtím, ale producenti chtěli někoho slavného. Nyní je Kamila slavná a bohatá. (TV Prima)

Bozvav

V podstatě děsná blbost. velmi mizerní herci, kterým se nedalo věřit ani slovo. Absence napětí, humoru, smysluplných dialogů. Jedna velká nuda, za mne 35%. ()

hanazu

Nesourodý pokud o něco. Půlka "herců" bohužel vyfasovala jiný scénář a nikdo si toho nevšiml. Měla jsem si pustit konkurenční stanici, tam pouštěli biják o rozmnožování koal. To bylo jistě napínavý a ze života. ()

pakobylka

Zbytečné ... ZHOLA zbytečné - to je asi to nejvýstižnější, co mě v souvislosti s "Vraždami pod maskou" napadá. Nicméně zároveň musím přiznat, že nejsou přehnaně sebevědomé: Dobře znají své nehrdinské hrdiny - tím pádem si nedělají žádné iluze o svých limitech a nechovají se arogantně ani povýšeně, aby snad svým přístupem zbytečně neurážely jemnocit náročného a světa i filmového průmyslu znalého diváka, který hodlá podrobit škodolibé kritice jejich vizáž a s gustem se šťourat v jejich nitru ... nechají zkrátka partičku přestárlých studentů, aby předvedla, co umí (i co neumí) ... 2,5* ()