Po rokoch maličkých rolí a premárnených úspechov sa živoriaca newyorská herečka Charlotte Lacyová (Maggie Lawson) chystá zavesiť svoju kariéru na klinec a nájsť si skutočnú prácu v Chicagu, keď v tom získa hlavnú úlohu v novom stvárnení Vianočnej koledy. Charlotte sa rozhodne chytiť príležitosť za pačesy. Nielenže sa nečakane zamiluje do režiséra a televíznej hviezdy Juliana Walkera (Brennan Elliott), ale znova je vášnivo pohltená svojim remeslom aj veľkomestom. Keď však historickému divadlu prepadne nájomná zmluva a predstavenie je ešte pred premiérou odsúdené na neúspech, Charlotte a zvyšní členovia hereckého obsadenia nutne potrebujú, aby sa stal vianočný zázrak... (TV Doma)

chrispe

Vánoční představení nemusel být nutně špatný vánoční film. Ale proboha... všechno to bylo tak strašně MDLÝ. Hlavní hrdinka mi trochu připomínala Aliciu Silverstone a asi i díky tomu mi sedla a byla sympatická. Ale taky byla nudná. Proč z ní udělali hlavní hvězdu? Vy jste viděli nějakou jiskru při konkurzu? Hlavní hrdina byl hrozně nečitelný a kromě toho, že mi připomínal staršího Tye Penningtona, působil dost nadřazeně a arogantně. Chemie - nula. I CELÝ divadelní tým byl naprosto nudnej a bez nápadu, bez jakéhokoli zajímavějšího charakteru, o spolubydlící(ch) snad ani nemluvit. Jako nejlepší postavu jsem vnímala Garyho z restaurace. :D Škoda, že víc neukázaly to jejich pojetí Vánoční koledy, mohlo to být zajímavější, ale bylo vidět, že to tam bylo jen proto, aby to tam bylo, bez promyšlenosti. Ke třem hvězdičkám se nějak nemůžu donutit, i když je většinou dávám mnohem horším filmům v tomto žánru. Ale ta všudypřítomná mdlost v tomto filmu prostě dělá svoje. ()

Heywood

Ona milá, ale nudná...On skoro trapný... tolik těch nejhorších klišé na jednom místě (zde film) to se nedá rozdýchat. Ona odmítne ve svých 35 jistotu práce, on seriál (měl tam asi hrát pitomce), protože oběma jde hlavně o umění... Kdo zná herce ví, že peníze nemají na prvním, ale na jediném místě..takže příběh poněkud pokulhal..20% ()

kocik1

Naprosto triviální, ničím nevýjimečná nastavovaná kaše, kterou jsme už pojedli v tisíci jiných filmech. Prostě láska sice kvete v každém věku, ale jenom to, že je vánoční, neudělá film nezapomenutelným. Pokud bych zrovna nebyla utlumená antibiotiky, bylo by to nejspíš nedokoukatelné. ()

Zíza

Strašně nudný film bez nějakého vzrušení. O nějaké vánoční atmosféře nemůže být řeč, natož o zajímavé příběhu. Film nemá nic. Ani vzrušení, ani příběh, který by nějak táhl, ani dobré herecké výkony. To, že je to všechno růžové, ničemu nevadí, problém je celý zbytek. Slabé. ()