Marleen má celý život teprve před sebou. Je jí sice již přes 20, ale stále žije se svými rodiči a nemá žádné cíle ani touhy. Rutina běžných dní se zdá být nezničitelná a dokonce ani Marleenin milovaný starší bratr ji zřejmě nedokáže pomoci vymanit se z tohoto zdánlivě věčného stereotypu. Až osobní tragédie otřese Marleen do takové míry, že se vydá na dobrodružství, na něž evidentně vůbec není připravena: v Hamburku totiž kotví loď, která ji má odvézt do Antarktidy. Ale jak se tam má dostat s pouhými osmi eury v kapse? A to je jen začátek jedné legrační a zároveň emocionální cesty. (JuniorFest)

Rathalos

Dalsie stretnutie s nemeckou tvorbou,ktoru mam velmi rad,tentokrat dramedy ako road movie so sympatickym hereckym obsadenim,urcite tento film nesadne kazdemu,ale mne sa to v celku pacilo,obcas smutne,obcas vtipne,taka pohodovka...:-) ()

IvcaKoudy

Za film jako takovej tři body, ale je to Německo, tak bod nahoru v rámci jejich průměru, a poslední bod navrch za střih a příběh. Pět jsem vůbec dát nechtěla, tak se rychle odhlašuju a jdu koupit lístek do Antarktidy ()

hygienik

V roadmovie s troškovským humorom hrá Jella Haase (Šantal z Fak jú Goethe) vyšinutú stopárku na ceste do Antarktídy. Musíte byť nastavení na nemecké komédie, lebo inak by vám to mohlo pripadať ako lacný brak. ()