Demon's bridge

všetky plagáty

Putování neznámého zaklínače, který se na mostě démonů setkává tváří v tvář s čarodějnicí, jež se za pomoci magie a nemrtvých zombie snaží zaklínače sprovodit ze světa živých. České nahlédnutí nás zavádí do světa Zaklínače stvořeného polským spisovatelem Andrzejem Sapkowskim. (Geralt z Rivie)

EvilPhoEniX

Absolutní žrádlo z Česka!!! Vizuálně naprosto úžasné, souboje jsou špička, choreograficky opravdu na úrovni a chválím i tempo. Tady je vlastně vše na místě a lepší počin z České tvorby jsem tuším neviděl. Kdyby vznikl celovečerní film, tak věřím, že se na film u nás půjde v davech, tak snad pán režisér Honza Loukota tajně na filmu pracuje. 10/10. ()

Cappuccino

Trochu mi tomu chýbal aspoň náznak nejakého zmysluplného príbehu, ale na druhej strane, pri tých približne šiestich minútach si pokojne vystačím len s akciou. A tá mimochodom stála skutočne za to. ()

TheEvilTwin

Zaklínač vybíjející nemrtvé a čarodějnice u mostu z Česka je teda slušná nálož a nemám tomu absolutně co vytknout. To, že dělá kvalitní krátké české filmy ostřílený profík jako je Soukup jsme si už zvykli, ale že udělá NEJLEPŠÍ český film někdo úplně neznámý jako Honza Loukota, to teda nikdo nečekal. Vizuálem se to dá úplně bez debat srovnat s originálním Zaklínačem, člověk by skoro nepoznal rozdíl, a to je na Česko co říct. Úžsné kostýmy, temné prostředí, přesná kamera, drsný souboj - všechno bezchybné a doteď nechápu, co jsem to právě viděl. ()

Morholt

Vizuál, akce, čarodějnice, nemrtví, to všechno je na té nejvyšší úrovni. Jediný malý problém mám se samotným zaklínačem, který na mě působil trochu moci fotrovsky. Na druhou stranu s mečem mu to fakt jde. Honza Loukota ukázal, že i v našich podmínkách se dá natočit krutopřísný akční fantasy, tak snad si toho nějaká hlava pomazaná, co sedí na filmovém balíku, někdy v budoucnu všimne. 100% ()

easaque

4* tahle česká fantasy atmosférovka mě příjemně překvapila svým kvalitním zpracováním i přesto, že nemá žádný nosný příběh. Za to si odnáší tento kraťas 4 hvězdičky a pokud by byl film podobně laděný a stál by na pevných základech slušného scénáře, tak by mu úspěch jistě neušel. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: X /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 0 /// ART: 0 /// STYL: 3 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] PS: odkaz na video najděte v komentáři autora zdejšího obsahu. ()

Zagros

Na amatérský kraťas výborné a co se týká atmosféry, snese srovnání i s profíky. Docela bych si dal líbit i něco delšího s konkrétním příběhem, který tomu chybí. Je s podivem, že ze světa Zaklínače ještě není film. Polský seriál z roku 2002 se mi vcelku líbil a jsem moc zvědavý na další pokus - seriál The Witcher , který se právě připravuje. ()